Ekrandan Haberler - 1-7 Temmuz 2024 - Beklenen Kral

8 Temmuz 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 1-7 Temmuz 2024Haber Başlıkları
- Mehmed Fetihler Sultanı (Kadroda yeni bir isim)
- Zeytin Ağacı (İkinci sezonu başlıyor)
- İlk ve Son (İkinci sezon çekimleri başladı)
- Sorgu (Setten ilk kareler)
- Hayat Hırsızı (Başroller/Kadroda önemli isimler)
- Siyah Kalp (Erkek başrol)
- İbrahim Çelikkol, Netflix dizisiyle dönüyor

---

Mehmed Fetihler Sultanı - TRT 1Başrolünde Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Mehmed Fetihler Sultanı kadrosuna, yeni sezonunda La Casa de Papel dizisinde Marsilya karakterine hayat veren Lukas Peros, Bizans komutanı Giovanni Giustiniani'yi canlandıracak.

---

Zeytin Ağacı - NetflixBaşrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ın yer aldığı Zeytin Ağacı, 11 Temmuz Perşembe ikinci sezonuyla geri dönüyor.

---

İlk ve Son - BluTVBaşrollerinde Hazal Subaşı ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı İlk ve Son ikinci sezon çekimlerine başlandı.

---

Sorgu - TODBaşrollerinde Hazal Kaya ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı TOD dizisi Sorgu'nun çekimlerinden ilk kareler servis edildi.

---

Hayat Hırsızı - NowAy Yapım'ın Now için hazırlıklarını sürdürdüğü, yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturacağı, senaryosu Aybike Ertürk tarafından kaleme alınan Hayat Hırsızı'nın başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Cemre Baysel ve Alperen Duymaz oldular. Ayrıca dizinin kadrosunda Yiğit Kirazcı ve Halil İbrahim Ceyhan gibi önemli isimler de boy gösterecekler.

---

Siyah Kalp - Show TVTims&B'nin Show TV için hazırlıklarını sürdürdüğü, Ece Uslu, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Genco Özak, Leyla Tanlar, Derin İnce, Bülent Polat ve Işıl Yücesoy gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer alacağı Siyah Kalp'in erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Burak Tozkoparan oldu.

---

İbrahim Çelikkol, Netflix dizisiyle dönüyorTMC Film'in Netflix için hazırlıklarını sürdürdüğü, Yavuz Turgul imzası taşıyan sekiz bölümlük dizi Ayrılık da Sevdaya Dahil'in erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre İbrahim Çelikkol oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder