Ekrandan Haberler - 15-21 Ocak 2024 - Beklenen Kral

22 Ocak 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 15-21 Ocak 2024Haber Başlıkları
- Yıldızlar Bana Uzak (Final yaptı)
- Aşka Düşman (Final) 
- Ne Gemiler Yaktım (Final kararı)
- İnci Taneleri (Başlıyor)
- Bir Sevdadır (Başlama tarihi)
- Senden Önce (Afişi yayınlandı)
- Kül Masalı (Setten ilk kare)
- Taş, Kağıt, Makas (Çekimlerine başlandı)
- Gönül Dağı (Romanya'da)
- Yargı (Brezilya'da)
- Adım Farah (Litvanya'da)

---

Yıldızlar Bana Uzak - Atv

Başrollerinde Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'nın olduğu Yıldızlar Bana Uzak, 21 Ocak Pazar yayınlanan 4. bölümüyle final yaptı.

---

Aşka Düşman - TV8

Başrollerinde Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu'nun olduğu Aşka Düşman, Birsen Altuntaş haberine göre 25 Ocak Perşembe 4. bölümüyle final yapacak.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TV

Başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım, Birsen Altuntaş haberine göre 8. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

---

İnci Taneleri - Kanal DBaşrollerinde Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı İnci Taneleri, 25 Ocak Perşembe başlıyor.

---

Bir Sevdadır - TRT 1Başrollerinde Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler'in olduğu Bir Sevdadır, 31 Ocak Çarşamba başlıyor.

---

Senden Önce - Kanal DBaşrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın yer aldığı Senden Önce'nin afişi yayınlandı.

---

Kül Masalı - TRT 1Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu'nun yer aldığı Kül Masalı setinden ilk kare geldi.

---

Taş, Kağıt, Makas - Kanal DBaşrollerinde Ekin Koç ve Serra Arıtürk'ün yer aldığı Taş, Kağıt, Makas'ın çekimlerine başlandı.

---

Gönül Dağı - TRT 1TRT 1'in her cumartesi yeni bölümleriyle ekrana gelen dizisi Gönül Dağı, 22 Ocak itibariyle Romanya'nın Kanal D Drama kanalında Poveste Din Anatolia ismiyle yayınlanmaya başlıyor.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, 29 Ocak Pazartesi itibariyle Brezilya'nın TNT Novelas kanalında Yargı: Segredos de Familia adıyla yayınlanmaya başlayacak.

---

Adım FarahBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah, 22 Şubat itibariyle Litvanya'nın LNK kanalında Pamiršk mano vardą adıyla yayınlanmaya hazırlanıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder