Ekrandan Haberler - 13-19 Haziran 2022 - Beklenen Kral

20 Haziran 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 13-19 Haziran 2022Haber Başlıkları
- Yargı (Kadroda bir ayrılık)
- Sevmek Zamanı (Başlıyor)
- Balkan Ninnisi (Başlıyor)
- İçimizdeki Ateş (Başlıyor)
- Tozluyaka (Başlama tarihi)
- Ah Nerede (İlk bölüm fragmanı)
- Seni Kalbime Sakladım (Setten kareler)
- Duy Beni (Teaser afişi)
- Hayallerim, Babam ve Sen (Yine başrol ayrılığı)
- Bir Küçük Gün Işığı (Erkek başrol)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni isimler)
- Kuş Uçuşu, Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesinde
- Birce Akalay iki dizisiyle Netflix Türkiye Top 10 Dizi listesinde
- Hayatımın Aşkı (ABD'de)
- İçerde (Romanya'ya uyarlanıyor)
- Okul Tıraşı (Vizyonda)
- Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç aynı filmde

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Başak Gümilcinelioğlu veda etti. 

---

Sevmek Zamanı - AtvBaşrollerinde İlhan Şen ve Deniz Işın'ın yer aldığı Sevmek Zamanı, 20 Haziran Pazartesi başlıyor.

---

Balkan Ninnisi - TRT 1Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey ve Merih Öztürk'ün yer aldığı Balkan Ninnisi, 21 Haziran Salı başlıyor.

---

İçimizdeki Ateş - AtvBaşrollerinde İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu'nun yer aldığı İçimizdeki Ateş, 23 Haziran Perşembe başlıyor.

---

Tozluyaka - FoxBaşrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Tozluyaka, 27 Haziran Pazartesi başlamaya hazırlanıyor. 

---

Ah Nerede - Kanal DBaşrollerinde Nil Keser ve Oktay Çubuk'un yer aldığı Ah Nerede'nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

---

Seni Kalbime Sakladım - TRT 1

Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Seni Kalbime Sakladım setinden yeni kareler geldi. 

---

Duy Beni - Star TVBaşrollerinde Caner Topçu, Rabia Soytürk ve Berk Hakman'ın yer aldığı Duy Beni'nin teaser afişi yayınlandı.

---

Hayallerim, Babam ve Sen - Kanal DBaşrollerinde Berrak Tüzünataç, Ozan Dolunay ve Tansel Öngel'in yer aldığı Hayallerim, Babam ve Sen kadrosundan yönetmen Cevdat Mercan'ın ayrılığı ardından, Birsen Altuntaş haberine göre Tansel Öngel'den sonra Ozan Dolunay da ayrıldı.

---

Bir Küçük Gün Işığı - AtvKadın başrolünün Seray Kaya olduğu daha önce ilan edilen Atv'nin yeni sezon dizisi Bir Küçük Gün Işığı'nın erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Berk Oktay oldu. 

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvOktay Kaynarca'nın hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosu şekillenmeye başladı. Daha önce ana kadrosuna Pelin Akil ve Eren Vurdem'in dahil olduğu dizinin Birsen Altuntaş haberine göre kadın başrolü Ebru Özkan olurken, ana kadroda yer alacak diğer isimler Işıl Yücesoy ve Mina Derman oldu. Dizinin kadrosuna dahil olan isimler ise Ragıp Savaş, İnanç Konukçu ve Burcu Binici.

---

Kuş Uçuşu Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesindeBaşrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu, yayınlanmasının ikinci haftasında 18,310,000 saat izlenerek Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 2. sıradan giriş yaptı. 

---

Birce Akalay iki dizisiyle Netflix Türkiye Top 10 listesindeBirce Akalay'ın başrollerinde yer aldığı, yakın zamanda yayınlanmaya başlayan Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizileri Netflix'in Bugünün Top 10 Dizi Listesi'nin ilk iki sırasında yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

---

Hayatımın Aşkı

Başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman'ın yer aldığı Hayatımın Aşkı, 20 Haziran Pazartesi itibariyle ABD'de İspanyolca olarak Türk dizisi yayını yapan Kanal D Drama'da Amor de mi Vida ismiyle yayınlanmaya başlıyor. 

---

İçerde

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı, bir dönemin ses getiren ekran işlerinden İçerde, The Clan ismiyle Romanya'ya uyarlanmaya hazırlanıyor... Prodüksiyon hazırlıkları başlayan dizi ülkenin Pro TV kanalında ekrana gelecek. 

---

Okul TıraşıBaşrollerinde Ekin Koç, Samet Yıldız ve Mahir İpek'in yer aldığı, Ferit Karahan imzalı Okul Tıraşı 17 Haziran Cuma vizyondaki yerini aldı.

---

Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç aynı dizideTAFF Pictures'in bu yaz çekimlerini gerçekleştireceği etkileyici bir aşk hikayesini anlatan sinema filminin başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç oldular.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder