Ekrandan Haberler - 18-24 Mart 2024 - Beklenen Kral

25 Mart 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 18-24 Mart 2024Haber Başlıkları
- Yalı Çapkını (Kadroda bir ayrılık)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni bir isim)
- Prens (İkinci sezon fragmanı)
- Yaban Çiçekleri (Başlıyor)
- Karşılaşmalar (Yeni dizi)
- Sevmek Yüzünden (Vizyonda)
- Bir Cumhuriyet Şarkısı (Okuma provası)

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna ikinci sezonda kadroda dahil olan Binnur Kaya veda etti.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Dilara Aksüyek dahil oldu. Oyuncu dizide Burak Çelik'in hayat verdiği Ateş'in eşi Arzu karakterini canlandıracak.

---

Prens - BluTVBaşrolünde Giray Altınok'un yer aldığı, kadrosuna Ebru Şahin ve Çağlar Ertuğrul gibi önemli isimlerin de dahil olduğu Prens'in ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Dizi, 5 Nisan'da yeni sezonuyla dönüyor.

---

Yaban Çiçekleri - AtvBaşrollerinde Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Yaban Çiçekleri, 25 Mart Pazartesi başlıyor. 

---

Karşılaşmalar - ExxenYapımcılığını MGX Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Giray Alltınok'un oturacağı ve aynı zamanda Muammer Tali ile senaryosunu da kaleme alacağı yeni dizi Karşılaşmalar, Exxen'de yayınlanacak. Dizinin kadrosunda egüm Öner, Bora Akkaş, Canberk Gültekin, Cansu Diktaş Altınok, Cem Gelinoğlu, Deniz Hamzaoğlu, Erdem Yener, Giray Altınok, Kerem Özdoğan, Mahir İpek, Melis Babadağ, Muammer Tali, Muttalip Müjdeci, Sarp Apak, Sinem Kobal, Şükrü Özyıldız, Uraz Kaygılaroğlu ve Zerrin Sümer yer alıyor. 

---

Sevmek YüzündenBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Türk filmi Sevmek Yüzünden, 22 Nisan Cuma vizyondaki yerini aldı.

---

Bir Cumhuriyet Şarkısı BKM'nin yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturacağı Bir Cumhuriyet Şarkısı'nın okuma provası geçtiğimiz günlerde yapıldı. Salih Bademci, Ertan Saban, Ahmet Rıfat Şungar, Birce Akalay, Melis Sezen, Şifanur Gül, Mehmet Özgür ve Bensu Soral ve Okan Yalabık gibi önemli isimlerin başrolde yer aldığı filmde, 1930'lu yıllar Türkiye'sine ışık tutulacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder