Ekrandan Haberler - 26 Şubat-3 Mart 2024 - Beklenen Kral

4 Mart 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 26 Şubat-3 Mart 2024Haber Başlıkları
- Kızılcık Şerbeti (Kadroda bir ayrılık/Bir yeni isim)
- Gaddar (Kadroda yeni bir isim)
- Sandık Kokusu (Kadroda yeni bir isim)
- Yan Oda (Başlıyor)
- Korkma Ben Yanındayım (Başlıyor)
- Gibi (5. sezonu başlıyor)
- Prens (2. sezon başlama tarihi)
- Yaban Çiçekleri (İlk tanıtım)
- Sevmek Yüzünden (Film/Fragman)

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti kadrosuna, yaşadığı beyin kanaması rahatsızlığı sebebiyle geçtiğimiz ay hastaneye kaldırılan ve tedavisinin halen sürmesi sebebiyle yapım şirketinin yerine yeni bir isim seçmek zorunda kaldığı Settar Tanrıöğen veda etti. Yayınlanan son bölümüyle birlikte Abdullah karakterini ise Ahmet Mümtaz Taylan canlandırmaya başladı. 

---

Gaddar - FoxBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın yer aldığı Gaddar kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Buse Meral dahil oldu.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin yer aldığı Sandık Kokusu kadrosuna, Metin Akdülger'in hayat verdiği Atilla karakterinin babası rolüyle Uğur Yücel dahil oldu.

---

Yan Oda - Star TVBaşrollerinde Şevval Sam, Caner Cindoruk, Onur Seyit Yaran ve Derya Pınar Ak'ın yer aldığı Yan Oda, 6 Mart Çarşamba başlıyor.

---

Korkma Ben Yanındayım - NowBaşrollerinde Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu ve Nilsu Berfin Aktaş'ın olduğu Korkma Ben Yanındayım, 9 Mart Cumartesi başlıyor.

---

Gibi - ExxenBaşrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı Gibi'nin beşinci sezon ilk bölümü 8 Mart Cuma yayınlanacak.

---

Prens - BluTVBaşrolünde Giray Altınok'un yer aldığı Prens'in ikinci sezonu, 9 Nisan'da yayında olacak.

---

Yaban Çiçekleri - AtvBaşrollerinde Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Yaban Çiçekleri'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Sevmek YüzündenBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Türk filmi Sevmek Yüzünden'in ilk fragmanı yayınlandı.

---

Beklenen Kral 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder