Ekrandan Haberler - 19-25 Şubat 2024 - Beklenen Kral

26 Şubat 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 19-25 Şubat 2024Haber Başlıkları
- Safir (Final)
- Senden Önce (Final)
- Kopuk (Final)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni bir isim)
- Kızılcık Şerbeti (RTÜK'ten deterjan cezası)
- Mehmed: Fetihler Sultanı (Başlıyor)
- Yandaki Oda (İlk bölüm fragmanı)
- Korkma Ben Yanındayım (Yeni tanıtım)
- Bizim Hikaye (Brezilya'da)

---

Safir - Atv

Başrollerinde Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı Safir, 26 Şubat Pazartesi yayınlanacak 26. bölümüyle final yapıyor.

---

Senden Önce - Kanal D

Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın yer aldığı Senden Önce, düşük izlenme oranları sebebiyle 27 Şubat Salı üçüncü bölümüyle erken final yapıyor.

---

Kopuk - Fox

Başrollerinde Kaan Yıldırım ve Seray Kaya'nın olduğu Kopuk, 28 Şubat Çarşamba aldığı düşük izlenme oranları sebebiyle 5. bölümüyle final yapıyor.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna, Mustafa Üstündağ dahil oldu. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TV

Başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör  ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'ne RTÜK tarafından temizlik deterjanı ve yumuşatıcıya “ürünler için aşırı vurgu” yapıldığı savıyla kanala %2 para cezası kesildi.

---

Mehmed: Fetihler Sultanı - TRT 1Başrolünde Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Mehmed: Fetihler Sultanı, 27 Şubat Salı başlıyor.

---

Yandaki Oda - Star TVBaşrollerinde Şevval Sam, Caner Cindoruk, Onur Seyit Yaran ve Derya Pınar Ak'ın olduğu Yandaki Oda'nın ilk bölüm fragmanı geldi. 

---

Korkma Ben Yanındayım - FoxBaşrollerinde Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Didem Balçın, Nilsu Berfin Aktaş ve Gökçe Güneş Doğruöz'un yer aldığı Korkma Ben Yanındayım'dan yeni tanıtımlar yayınlandı.

---

Bizim HikayeBaşrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın yer aldığı Bizim Hikaye, Brezilya'nın en büyük dijital platformlarından birisi olan Globoplay tarafından satın alındı. 70 bölümlük dizi toplam 200 bölüm olarak yakında platformda yayınlanmaya başlanacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder