Ekrandan Haberler - 6-12 Eylül 2021 - Beklenen Kral

13 Eylül 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 6-12 Eylül 2021


Haber Başlıkları
- Yasak Elma (Yeni sezonuna başlıyor)
- Masumlar Apartmanı (Yeni sezonuna başlıyor)
- Arka Sokaklar (Yeni sezonuna başlıyor)
- Son Yaz (Yeni sezonuna başlıyor)
- Teşkilat (Yeni sezon başlama tarihi)
- Barbaroslar (Başlıyor)
- Yalancı (Başlıyor)
- Kırmızı Oda (Yeni sezon ilk konukları)
- Saygı2 (Başlama tarihi)
- Alparslan (İlk tanıtım)
- Yargı (İlk tanıtım)
- Aşk 101 (İlk tanıtım)
- Üç Kuruş (Kadın başrol)
- Aziz (Çekimlerine başlandı)
- Akif (Kadroda iki yeni isim)
- Çukur (Seul Drama Ödülleri'nde)
- Benden Ne Olur? (Vizyon tarihi)

---

Yasak Elma - Fox

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay'ın olduğu Yasak Elma, 13 Eylül Pazartesi yeni sezonuna başlıyor. 

---

Masumlar Apartmanı - TRT 1

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı Masumlar Apartmanı, 14 Eylül Salı yeni sezonuna başlıyor. 

---

Arka Sokaklar - Kanal D

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar, 17 Eylül Cuma yeni sezonuna başlıyor. 

---

Son Yaz - Fox

Başrollerinde Alperen Saldıran, Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay ve Birce Akalay'ın yer aldığı Son Yaz, 18 Eylül Cumartesi yeni sezonuna başlıyor. 

---

Teşkilat - TRT 1

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Mesut Akusta'nın yer aldığı Teşkilat, 26 Eylül Pazar yeni sezonuna başlamaya hazırlanıyor. 

---

Barbaroslar - TRT 1Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı Barbaroslar, 16 Eylül Perşembe ekran macerasına başlıyor. 

---

Yalancı - Show TVBaşrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin yer aldığı Yalancı, 17 Eylül Cuma ekran macerasına başlıyor. 

---

Kırmızı Oda - TV8Binnur Kaya'nın başrolünde olduğu Kırmızı Oda'nın yeni sezon ilk konukları Ayça Bingöl, Nihal Yalçın, Başak Daşman ve İlayda Alişan oldular.

---

Saygı2 - BluTVBaşrollerinde Nejat İşler, Damla Sönmez, Miray Daner ve Boran Kuzum'un yer aldığı Saygı2, 23 Eylül'de BluTV'de yerini alacak. 

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in yer aldığı Alparslan'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Aşk 101 - NetflixBaşrollerinde Kubilay Aka, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kaan Urgancıoğlu ve İpek Filiz Yazıcı'nın yer aldığı Aşk 101'in afişi yayınlandı. Dizi, 30 Eylül'de ikinci ve final sezonuyla Netflix'te yerini alacak.

---

Üç Kuruş - Show TVAy Yapım'ın Show TV için hazırladığı Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un erkek başrolleri olduğu Üç Kuruş'un kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Neslihan Cavadzade oldu. 

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz'in çekimlerine başlandı. 

---

Akif - TRT 1Fikret Kuşkan'ın Mehmet Akif Ersoy'u canlandıracağı, Akif'in kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Erdem Akakçe ve Adnan Biricik dahil oldu. 

---

ÇukurAy Yapım imzalı, Show TV’nin fenomen dizisi ‘Çukur’, 16. Seul Uluslararası Drama Ödülleri’ne drama dizisi kategorisinde aday oldu. 4. sezonuyla haziran ayında final yapan dizi, 41 ülkeden 238 yapımın arasından seçilerek finalde yarışacak yapımlar arasında yer almaya hak kazandı.

---

Benden Ne Olur?Başrollerinde Hazal Kaya ve Onur Tuna'nın yer aldığı Benden Ne Olur?, 26 Kasım'da vizyona girmeye hazırlanıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder