Ekrandan Haberler - 5-11 Haziran 2023 - Beklenen Kral

12 Haziran 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 5-11 Haziran 2023Haber Başlıkları
- Yüz Yıllık Mucize (Final)
- Ömer (Sezon finali)
- Üç Kız Kardeş (Sezon finali) 
- Kuruluş Osman (Sezon finali)
- Maviye Sürgün (Başlıyor)
- Prens (Başlıyor)
- Kısmet (Başlıyor)
- Vermem Seni Ellere (Başlıyor)
- Üvey Anne (Başlama tarihi)
- Benim Güzel Ailem (Başlama tarihi)
- Dönence (İlk tanıtım)
- Ya Çok Seversen (Çekimlerine başlandı)
- MasterChef Türkiye AllStar (Başlıyor)

---

Yüz Yıllık Mucize - Star TV

Başrollerinde Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Yüz Yıllık Mucize, 24 Haziran Çarşamba ekrana gelecek 13. bölümüyle final yapıyor. 

---

Ömer - Star TV

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer, 12 Haziran Pazartesi yayınlanacak 21. bölümüyle sezon finali yapıp ekrana ara veriyor.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal D

Başrollerinde Özgü Kaya ve Berker Güven'in olduğu Üç Kız Kardeş, 13 Haziran Salı yayınlanacak 53. bölümüyle sezon finali yapıp ekrana ara veriyor. 

---

Kuruluş Osman - Atv

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman, 14 Haziran Çarşamba yayınlanacak 130. bölümüyle sezon finali yapıp ekrana ara veriyor.

---

Maviye Sürgün - Show TVBaşrollerinde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer aldığı Maviye Sürgün, 12 Haziran Pazartesi başlıyor. 

---

Prens - BluTVBaşrollerinde Yılmaz Gruda, Derya Pınar Ak, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Bahadır Vatanoğlu, Çağdaş Onur Öztürk, Ceyda Düvenci, Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal ve Onur Özaydın'ın yer aldığı Prens, 16 Haziran Cuma BluTV'de başlıyor.

---

Kısmet - FoxBaşrollerinde Özge Özacar ve Cem Gelinoğlu'nun yer aldığı Kısmet, 16 Haziran Cuma başlıyor.

---

Vermem Seni Ellere - AtvBaşrollerinde Emre Bey ve Buse Meral'ın yer aldığı Vermem Seni Ellere, 18 Haziran Pazar başlıyor.

---

Üvey Anne - AtvBaşrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi ve Aslı Tandoğan'ın yer aldığı Üvey Anne, 19 Haziran Pazartesi başlamaya hazırlanıyor.

---

Benim Güzel Ailem - TRT 1Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu ve Melis Babadağ'ın yer aldığı Benim Güzel Ailem, 21 Haziran Çarşamba ekran macerasına başlamaya hazırlanıyor.

---

Dönence - Kanal DBaşrollerinde Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Dönence'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Ya Çok Seversen - Kanal DBaşrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Ya Çok Seversen'in çekimlerine başlandı.

---

MasterChef Türkiye AllStar - TV8Bu sezon AllStar formatıyla ekrana gelecek olan MasterChef Türkiye, 14 Haziran Çarşamba başlıyor. Başta eski yarışmacılarının ilk 26'ya kalmak için yeniden mücadele edeceği yarışmada ise bir değişiklik var. İlk sezonundan beri formatın jüri üyelerinden olan Somer Sivrioğlu, yeni sezon fragmanında yok. Onun yerine şef Yılmaz Öztürk üçüncü jüri üyesi olarak yer alıyor gösterildi. Sivrioğlu'nun durumu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadığı için hakkındaki adli olay sebebiyle kısa süreliğine mi yoksa tümden mi jürilikten ayrıldığı şu an için muamma.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder