Ekrandan Haberler - 29 Mayıs-4 Haziran 2023 - Beklenen Kral

5 Haziran 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 29 Mayıs-4 Haziran 2023Haber Başlıkları
- Yasak Elma (Final)
- Bir Küçük Gün Işığı (Final)
- Yalı Çapkını (Sezon finali)
- Kardeşlerim (Sezon finali)
- Alparslan Büyük Selçuklu (Final kararı)
- Ömer (Kadroda bir ayrılık)
- Maviye Sürgün (Başlama tarihi)
- Üvey Anne (Yeni tanıtım)
- Benim Güzel Ailem (İkinci tanıtım)
- Vermem Seni Ellere (İlk tanıtım)
- Kendi Düşen Ağlamaz (İlk tanıtım)
- Kısmet (İlk tanıtım)
- Yaz Şarkısı (Çekimlerine başlandı)
- Gün Işığım (Kanalı belli oldu)
- Dilek Taşı (Kadroda yeni bir isim)

---

Yasak Elma - Fox

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma'nın geçen hafta bir son dakika değişikliğiyle finali yayınlanmamıştı. Dizi, 5 Haziran Pazartesi yayınlanacak 177. bölümüyle macerasını noktalayacak.

---

Bir Küçük Gün Işığı - Atv

Başrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı, 5 Haziran Pazartesi yayınlanacak 36. bölümüyle final yapıyor.

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını, 9 Haziran Cuma yayınlanacak 36. bölümüyle sezon finali yaparak ekrana ara veriyor.

---

Kardeşlerim - Atv

Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim, 10 Haziran Cumartesi yayınlanacak 94. bölümüyle sezon finali yaparak ekrana ara veriyor.

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1

Başrolünde Barış Arduç'un yer aldığı, başlangıcında 4 sezon olarak planlandığı ilan edilen Alparslan Büyük Selçuklu, Barış Arduç'un ayrılık kararı alması sonrası 61. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer kadrosuna, 21. bölümünde Simay Barlas veda ediyor. 

---

Maviye Sürgün - Show TVBaşrollerinde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer aldığı Maviye Sürgün, 12 Haziran Pazartesi başlıyor.

---

Üvey Anne - AtvBaşrollerinde Hazal Filiz Küçükköse ve Kutsi'nin yer aldığı Üvey Anne'den yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

---

Benim Güzel Ailem - TRT 1Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu ve Melis Babadağ'ın yer aldığı Benim Güzel Ailem'in ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Vermem Seni Ellere - AtvBaşrollerinde Emre Bey ve Buse Meral'in yer aldığı Vermem Seni Ellere ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Kendi Düşen Ağlamaz - TRT 1Başrollerinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar ve Enes Koçak'ın yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Kısmet - FoxBaşrollerinde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar'ın yer aldığı Kısmet'in ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Yaz Şarkısı - FoxBaşrollerinde  Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can'ın yer aldığı Yaz Şarkısı'nın çekimlerine başlandı.

---

Gün Işığım - Kanal DBaşrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı birkaç gün içerisinde çekimlerine başlanacak olan Gün Işığım'ın kanalı Kanal D oldu.

---

Dilek Taşı - Kanal DBaşrollerinde Hazal Subaşı ve Salih Bademci'nin yer aldığı Dilek Taşı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Perihan Savaş dahil oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder