Ekrandan Haberler - 3-9 Temmuz 2023 - Beklenen Kral

10 Temmuz 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 3-9 Temmuz 2023Haber Başlıkları
- Canım Annem (Final kararı)
- Arka Sokaklar (Geri dönüyor)
- Magarsus (Başlama tarihi)
- Ruhun Duymaz (İlk tanıtım)
- Kimler Geldi Kimler Geçti (Çekimlerine başlandı)
- Yanık Ülke (Kadroda yeni bir isim)
- Adresi Olmayan Ev (İlk kareler)

---

Canım Annem - TV8

Başrollerinde Selin Sezgin ve Erol Gedik'in yer aldığı günlük dizi Canım Annem, Birsen Altuntaş haberine göre 350. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

---

Arka Sokaklar - Kanal D

Başrollerinde Zafer Ergin ve Özgür Ozan'ın yer aldığı, Erler Film'in patronu Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları sebebiyle ekrana ara vermek zorunda kalan Arka Sokaklar, Kanal D İç Yapımlar yönetiminde geri dönüyor. Yeni sezonda ekranda olacak dizi, Birsen Altuntaş haberine göre ağustos ayında sete çıkıyor.

---

Magarsus - BluTVBaşrollerinde Berkay Ateş, Merve Dizdar ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Magarsus, ilk iki bölümüyle 10 Ağustos'ta BluTV'de yayında olacak.

---

Ruhun Duymaz - FoxBaşrollerinde Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Ruhun Duymaz'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Kimler Geldi Kimler Geçti - NetflixBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in yer aldığı yeni Netflix Türk dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti'nin çekimlerine başlandı.

---

Yanık Ülke - FoxBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Yanık Ülke kadrosuna, Mehmet Aykaç dahil oldu.

---

Adresi Olmayan Ev

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ile Avrupa’nın en büyük film fonu olan Eurimages’dan yapım desteği kazanan ‘Adresi Olmayan Ev’ filminden ilk kareler yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Boran Kuzum, Osman Sonant, Janset, Zeynep Tuğçe Bayat, Arın Kuşaksızoğlu, Mert Ege Ak, Seren Fosforoğlu, Bedia Ener, Ayşen İnci, Yeliz Bozkurt ve Emel Çölgeçen’in yer aldığı filmin kurgusu Atina’da devam ediyor. ‘Adresi Olmayan Ev’in tüm post-produksiyonu da Atina’da gerçekleşecek.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder