Ekrandan Haberler - 10-16 Temmuz 2023 - Beklenen Kral

17 Temmuz 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 10-16 Temmuz 2023Haber Başlıkları
- Al Sancak (İptal edildi)
- Kızılcık Şerbeti (Kadroda yeni bir isim)
- Kendi Düşen Ağlamaz (Kadroda yeni bir isim)
- Pera Palas'ta Gece Yarısı (İkinci sezon çekimleri başladı)
- Ruhun Duymaz (Başlama tarihi)
- Magarsus (İlk fragman)
- Kirli Sepeti (Kadroda 4 yeni isim)

---

Al Sancak - TRT 1Başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali'nin yer aldığı sezon finali yaparak ekrana ara veren Al Sancak, iptal edildi. Dizinin oyuncularından İdris Nabi Taşkan bu kararı sosyal medya hesabından duyurdu.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Yiğit Kirazcı dahil oldu.

---

Kendi Düşen Ağlamaz - TRT 1Başrollerinde Eylül Tumbar  ve Enes Koçak'ın yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Serkan'ın geçmişte evi terk eden annesi rolüyle, Derya Artemel dahil oldu.

---

Pera Palas'ta Gece Yarısı - NetflixBaşrollerinde Hazal Kaya ve Selehattin Paşalı'nın yer aldığı, ilk sezonu oldukça sevilen Pera Palas'ta Gece Yarısı'nın ikinci sezon çekimlerine başlandı.

---

Ruhun Duymaz - FoxBaşrollerinde Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Ruhun Duymaz, 24 Temmuz Pazartesi başlıyor.

---

Magarsus - BluTVBaşrollerinde Merve Dizdar, Berkay Ateş ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı, 10 Ağustos'ta yayınlanmaya başlanacak Magarsus'un ilk fragmanı yayınlandı.

---

Kirli Sepeti - FoxBaşrolünde Ayça Bingöl ve Serkay Tütüncü'nün yer aldığı Medyapım'ın Fox için hazırlıklarını sürdürdüğü yeni dizisi Kirli Sepeti kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Ceren Moray, Cansu Tosun, Bestemsu Özdemir ve Aydan Şener dahil oldular.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder