Ekrandan Haberler - 4-10 Aralık 2023 - Beklenen Kral

11 Aralık 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 4-10 Aralık 2023Haber Başlıkları
- Yabani (Kadroda yeni bir isim)
- Safir (Kadroda yeni bir isim)
- Ateş Kuşları (Kadroda yeni bir isim)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni bir isim)
- Kuş Uçuşu (İkinci sezon fragmanı)
- Gibi (Yeni sezon çekimleri başladı)
- Prens (Yeni sezon çekimleri başladı)
- Kızıl Goncalar (Başlama tarihi)
- Yıldızlar Bana Uzak (İlk tanıtım)
- Arjen (Setten ilk kareler)
- Kara Ağaç (Yeni dizi/Başroller)

---

Yabani - FoxBaşrollerinde Simay Barlar ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Yabani kadrosuna yayınlanan son bölüm itibariyle Serdar Orçin, Rüya'nın babası karakteriyle dahil oldu.

---

Safir - AtvBaşrollerinde İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı Safir kadrosuna, Ateş'e yeni aşık olarak Gizem Karaca dahil oldu.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben bu Cihana Sığmazam kadrosuna, Aleyna Solaker dahil oldu. Oyuncu dizide Emina karakterini canlandıracak.

---

Kuş Uçuşu - NetflixBaşrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu'nun ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

---

Gibi - ExxenBaşrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı Gibi'nin beşinci sezon çekimlerine başlandı.

---

Prens - BluTVBaşrolünde Giray Altınok'un yer aldığı Prens'in ikinci sezon çekimlerine başlandı. Bu arada dizinin yeni sezon kadrosuna Ebru Şahin ve Çağlar Ertuğrul da dahil oldu.

---

Kızıl Goncalar - FoxBaşrollerinde Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı Kızıl Goncalar, 18 Aralık Pazartesi başlamaya hazırlanıyor.

---

Yıldızlar Bana Uzak - AtvBaşrollerinde Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'nın yer aldığı Yıldızlar Bana Uzak'tan ilk tanıtım yayınlandı.

---

Arjen - Gibi


                                        

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Ezgi Eyüboğlu'nun yer aldığı Gibi dizisi Arjen'in setinden ilk kareler servis edildi. Dizide küçük yaşta sokaklarda yaşamak zorunda kalan bir çocuğun deneyimli bir suikastçıya dönüşme hikayesini anlatıyor.

---

Kara Ağaç - TRT 1Motto Yapım'ın TRT 1 için hazırlıklarını sürdürdüğü, Ufuk Hakan Eren'in yönetmen koltuğunda oturacağı Kara Ağaç'ın başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Emre Kıvılcım ve Meltem Akçöl oldular.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder