Ekrandan Haberler - 27 Kasım-3 Aralık 2023 - Beklenen Kral

4 Aralık 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 27 Kasım-3 Aralık 2023Haber Başlıkları
- Bir Derdim Var (Final kararı)
- Bambaşka Biri (Gün değişikliği)
- Prens (Kadroda iki yeni isim)
- Adım Farah (Kadroda yeni bir isim)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni bir isim)
- Ateş Kuşları (Kadroda yeni bir isim)
- Yalı Çapkını (Eski senarist geri döndü)
- Behzat Ç. (Yeni sezonu başlıyor)
- Ne Gemiler Yaktım (Başlıyor)
- Sandık Kokusu (Başlıyor)
- Arak (Başlama tarihi)
- Kızıl Goncalar (İlk tanıtım)
- Rose d'Or'dan Bambaşka Biri'ne ödül
- Ölümlü Dünya 2 (Vizyonda)
- Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu
---

Bir Derdim Var - Kanal D

Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Bir Derdim Var, Birsen Altuntaş haberine göre aldığı düşük izlenme oranları sebebiyle 6. bölümde final yapmaya hazırlanıyor.

---

Bambaşka Biri - Fox

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Bambaşka Biri'nin, 8 Aralık itibariyle yeni bölümleri cuma akşamları ekrana gelecek.

---

Prens - BluTVBaşrolünde Giray Altınok'un yer aldığı Prens'in ikinci sezon kadrosuna Çağlar Ertuğrul ve Ebru Şahin dahil oldular.

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah kadrosuna, gelecek bölüm itibariyle Genco Özak dahil oluyor.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna, Ozan Akbaba dahil oldu.

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı ve Emir Çubukçu'nun yer aldığı Ateş Kuşları kadrosuna, Deniz Barut dahil oldu.

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını'nda yeniden senarist değişikliği gerçekleşti. Yeni sezonunda yeni senarist ekibiyle yola çıkan dizi hikaye anlatım dilinin tamamen bozulması sebebiyle reytinglerinin düşmeye başlaması sonrası eski senarist Mehmet Barış Günger'e yeniden emanet edildi ve kendisinin yazdığı ilk bölümle birlikte reytingler iki basamaklı şekilde artışa geçti.

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin ikinci sezonu 7 Aralık'ta BluTV'de yayınlanmaya başlıyor.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TVBaşrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım, 4 Aralık Pazartesi başlıyor.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin yer aldığı Sandık Kokusu, 6 Aralık Çarşamba başlıyor.

---

Arak - Show TVBaşrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in yer aldığı Arak, 21 Aralık Perşembe başlamaya hazırlanıyor.

---

Kızıl Goncalar - FoxBaşrollerinde Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı Kızıl Goncalar'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Rose d'Or'dan Bambaşka Biri'ne En İyi Telenovela ödülüHande Erçel ve Burak Deniz'in karşılıklı döktürdüğü Bambaşka Biri, 13 ayrı kategoride 700’den fazla projenin yarıştığı, uluslararası eğlence ve medya sektöründe ‘mükemmellik ve başarının altın standardı’ olarak anılan, Avrupa Yayın Birliği Endüstrisi’nin prestijli ödülü Rose d’Or Ödülleri’nde “En İyi Telenovela” ödülünün sahibi oldu.

---

Ölümlü Dünya 2Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Giray Altınok, İrem Sak, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Sarp Apak ve Reha Özcan'ın yer aldığı Ölümlü Dünya 2, vizyonda.

---

Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bulduBu yıl 49.'su düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

İşte kazananlar;

En İyi Kadın Oyuncu; Pınar Deniz - Yargı
En İyi Erkek Oyuncu; Salih Bademci - Dilek Taşı
En İyi Dizi; Yalı Çapkını
En İyi Dizi Çifti; Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ - Aile
Başarı Ödülü; Yargı
En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu; Hafsanur Sancaktutan - Ya Çok Seversen
En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu; Kerem Bürsin - Ya Çok Seversen
En İyi Romantik Komedi Dizisi; Ya Çok Seversen
En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu; Ecem Erkek - Güzel Günler
En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu; Çağlar Çorumlu - Ayak İşleri
En İyi Komedi Dizisi; Güldür Güldür Show
En İyi Çocuk Oyuncu; Ada Erma - Kulüp
En İyi Yönetmen; Ketche - Kızılcık Şerbeti
En İyi Senarist; Melis Civelek, Zeynep Gür - Kızılcık Şerbeti
En İyi İnternet Dizisi; Kulüp
En İyi Yarışma; MasterChef Türkiye

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder