Ekrandan Haberler - 20-26 Kasım 2023 - Beklenen Kral

27 Kasım 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 20-26 Kasım 2023Haber Başlıkları
- Hudutsuz Sevda (Kadroda iki yeni isim)
- Arka Sokaklar (Kadroda yeni bir isim)
- Teşkilat (Kadroda yeni bir isim)
- Bir Derdim Var (Kadroda yeni bir isim)
- Ateş Kuşları (Kadroda yeni bir isim)
- Prens (Kadroda yeni bir isim)
- Kızılcık Şerbeti (Kadroda bir konuk)
- İstanbul İçin Son Çağrı (Yayında)
- Altın Kafes (Başlıyor)
- Ne Gemiler Yaktım (Başlama tarihi)
- Sandık Kokusu (Başlama tarihi)
- Gaddar (Çekimlerine başlandı)
- İnci Taneleri (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Ölene Kadar (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Fatih (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Yargı (Uluslararası Emmy'de En İyi Telenovela)
- Pantene Altın Kelebek (Tören yapılıyor)

---

Hudutsuz Sevda - FoxBaşrollerinde Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı Hudutsuz Sevda kadrosuna Cemal Hünal ve Tülay Günal dahil oldu.

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu'nun yer aldığı Arka Sokaklar kadrosuna Burcu Kara dahil oldu.

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Teşkilat kadrosuna Emir Benderlioğlu dahil oldu.

---

Bir Derdim Var - Kanal DBaşrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Bir Derdim Var kadrosuna Yıldız Kültür dahil oldu.

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı ve Emir Çubukçu'nun yer aldığı Ateş Kuşları kadrosuna Nilay Duru dahil oldu.

---

Prens - BluTVBaşrolünde Giray Altınok'un yer aldığı Prens kadrosuna Engin Benli dahil oldu.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti kadrosuna, Farah Zeynep Abdullah konuk oluyor. Oyuncu dizide Nursema'nın Amerika'dan gelen arkadaşı Dilruba karakterine hayat verecek.

---

İstanbul İçin Son Çağrı - NetflixBaşrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı İstanbul İçin Son Çağrı, Netflix'te yayında.

---

Altın Kafes - AtvBaşrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Şifanur Gül'ün yer aldığı Altın Kafes, 3 Aralık Pazar başlıyor.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TVBaşrollerinde Deniz Baysal, Erkan Kolçak Köstendil, Devrim Özkan ve Berk Hakman'ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım, 4 Aralık Pazartesi başlıyor.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbay, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin yer aldığı Sandık Kokusu, 6 Aralık Çarşamba başlıyor.

---

Gaddar - FoxBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Gaddar'ın çekimlerine başlandı.

---

İnci Taneleri - Kanal DYılmaz Erdoğan'ın hem senaryosunu kaleme aldığı hem de başrolünde yer alacağı İnci Taneleri'nin çekimlerine başlandı. Kanal D'de ekrana gelecek dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken, kadrosunda yer alan diğer isimler Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan...

---

Ölene Kadar - Kanal DD Yapım'dan yeni bir dizi... 2024 Şubat ayında Kanal D'de yayınlanması planlanan Till Death uyarlaması Ölene Kadar'ın erkek başrolü ise İbrahim Çelikkol oldu.

---

Fatih - TRT 1Miray Yapım'dan TRT 1 için bir dönem dizisi... Fatih Sultan Mehmet'in işleneceği dizinin yönetmen koltuğunda Şafak Bal otururken, senaryosu Ozan Bodur, Enes Şengönül, Cihan Bozkay ve Fatih Güler tarafından kaleme alınacak. Dizide Fatih Sultan Mehmet'i canlandıracak isim ise Birsen Altuntaş haberine göre, Serkan Çayoğlu oldu. 

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancığlu'nun yer aldığı Yargı, bu yıl 51.'si düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde, 'En İyi Telenovela' kategorisinde ödülün sahibi oldu. Tebrikler.

---

Pantene Altın Kelebek - Kanal D/Teve2Bu yıl 49.'su düzenlenecek Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 3 Aralık Pazar sahiplerini bulacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder