Ekrandan Haberler - 13-19 Kasım 2023 - Beklenen Kral

20 Kasım 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 13-19 Kasım 2023Haber Başlıkları
- Bambaşka Biri (Kadroda yeni bir isim)
- Arka Sokaklar (Kadroda yeni bir isim)
- Kuş Uçuşu (Yeni sezon başlama tarihi)
- Behzat Ç. (Yeni sezon tanıtımı)
- Altın Kafes (İkinci tanıtım)
- Arak (İlk tanıtım)
- Sandık Kokusu (Diziden ilk kareler)
- Tuzak (Kuzey Makedonya'da)
- Bihter (Yayında)

---

Bambaşka Biri - FoxBaşrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Bambaşka Biri kadrosuna, pazartesi yayınlanacak yeni bölümü itibariyle Doğan/Kenan'ın öz annesi karakteriyle Yeşim Gül dahil oldu.

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu'nun yer aldığı Arka Sokaklar kadrosuna, komiser rolüyle Pamir Pekin dahil oldu. Ayrıca dizi bu hafta iki yeni bölümle ekrana gelecek.

---

Kuş Uçuşu - NetflixBaşrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu'nun ikinci sezonu 14 Aralık'ta başlamaya hazırlanıyor. 

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yeni sezon fragmanı yayınlandı.

---

Altın Kafes - AtvBaşrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Şifanur Gül'ün yer aldığı Altın Kafes'in ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Arak - Show TVBaşrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in yer aldığı Arak'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin yer aldığı Sandık Kokusu'ndan ilk kareler yayınlandı.

---

TuzakBaşrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak, şimdi de Kuzey Makedonya televizyon kanallarından Kanal 5'de yayınlanmaya hazırlanıyor. 

---

Bihter - Prime VideoBaşrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Osman Sonant'ın yer aldığı Türk filmi Bihter, yayında.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder