Ekrandan Haberler - 5-11 Ekim 2020 - Beklenen Kral

12 Ekim 2020 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 5-11 Ekim 2020


Haber Başlıkları
- İyi Günde Kötü Günde (Final)
- Doğduğun Ev Kaderindir (Kadroda yeni bir isim)
- EDHO (Kadroda üç ayrılık)
- Menajerimi Ara (Kadroda iki konuk)
- Hekimoğlu (Kadroda bir konuk)
- Hercai (Yönetmen değişikliği)
- Kalk Gidelim (Gün değişikliği)
- Güvercin (Final için dönüyor)
- Şeref Sözü (Başlıyor)
- Gönül Dağı (Başlıyor)
- Saygı (Başlama tarihi)
- Alev Alev (Yeni bir tanıtım)
- Sol Yanım (Çekimlerine başlandı)
- Seni Çok Bekledim (Çekimlerine başlandı)
- Maraşlı (Kadrosu tamamlandı)
- Kefaret (Kadroda yeni bir isim)
- İyi Aile Babası (Kadroda yeni bir isim)
- Kadın (Arjantin'de en çok izlenen dizi)
- Benim Tatlı Yalanım (İspanya'da yayında)

---

İyi Günde Kötü Günde - Star TVBaşrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen'ın yer aldığı İyi Günde Kötü Günde, Birsen Altuntaş haberine göre 17 Ekim Cumartesi ekrana gelecek 6. bölümüyle final yapıyor.

---

Doğduğun Ev Kaderindir - TV8Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir kadrosuna Engin Öztürk'ün ardından Teoman Kumbaracıbaşı da dahil oldu.

---

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - AtvBaşrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yayınlanan son bölümüyle birlikte Kenan Çoban, Selin Işık ve Mert Öğüt veda ettiler.

---

Menajerimi Ara - Star TV
Başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın 14 Ekim Çarşamba yayınlanacak 8. bölümünün konukları Burçin Terzioğlu ve Hazal Kaya olacak.

---

Hekimoğlu - Kanal D Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın yer aldığı Hekimoğlu'nun ekrana gelen 20. bölümüne Eren Hacısalihoğlu konuk oldu.

---

Hercai - AtvBaşrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yer aldığı Hercai'de Birsen Altuntaş haberine göre yönetmen değişikliği gerçekleşti. Barış Yöş'ün sürdürdüğü görevi, 44. bölümden itibaren Ali İlhan üstlenecek.

---

Kalk Gidelim - TRT 1Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Mehtap Bayrı'nın yer aldığı Kalk Gidelim, 15 Ekim'den itibaren artık perşembeleri ekrana gelecek.

---

Güvercin - Star TVBaşrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada'nın yer aldığı reytingleriyle isteneni veremeyerek final kararı çıkan ancak pandemi nedeniyle çekilen son üç (14-15-16) bölümün yayınlanamadığı Güvercin, 14 Ekim Çarşamba finalini yapmak için geri dönüyor. Dizi, 16. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.

---

Şeref Sözü - Show TVBaşrollerinde Tolgahan Sayışman ve Zülal Güler'in yer aldığı Şeref Sözü, 14 Ekim Çarşamba ekran macerasına başlıyor. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yer aldığı Gönül Dağı, 17 Ekim Cumartesi ekran macerasına başlıyor.

---

Saygı: Bir Ercüment Çözer dizisi - BluTVBaşrollerinde Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum'un yer aldığı Saygı, 27 Ekim itibariyle BluTV kataloğundaki yerini alacak.

---

Alev Alev - Show TVBaşrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Berker Güven'in yer aldığı Alev Alev'den yeni bir tanıtım daha geldi.

---

Sol Yanım - Star TVBaşrollerinde Tolga Mendi, Cemre Baysel ve Özge Yağız'ın yer aldığı Sol Yanım'ın çekimlerine başlandı.

---

Seni Çok Bekledim - Star TVBaşrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim'in çekimlerine başlandı.

---

Maraşlı - AtvBaşrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı'nın kadrosu tamamlandı. Dizinin ana kadrosundaki diğer isimler Birsen Altuntaş haberine göre Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Melis İşiten, Ahmet Varlı, Abdül Süsler, Neslihan Acar ve Cemil Büyükdöğerli oldu.

---

Kefaret - Fox TVBaşrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Kefaret'in kadrosuna Ege Kökenli dahil oldu.

---

İyi Aile Babası - Kanal DBaşrollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu'nun yer aldığı İyi Aile Babası kadrosuna Birsen Altuntaş haberine göre Berke Üsdiken dahil oldu.

---

KadınBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı Kadın, RaniniTV'de yer alan habere göre Batı Avrupa ulusal kanallarında Prime Time’da yayınlanan ilk Türk dizisi olmasının yanında büyük bir başarıya daha imza attı ve Arjantin’de ViacomCBS grubuna ait Telefe kanalında en çok izlenen dizi oldu.

---

Benim Tatlı YalanımBaşrollerinde Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu'nun yer aldığı Benim Tatlı Yalanım, RaniniTV'de yer alan habere göre 5 Ekim itibariyle İspanya'nın Divinity kanalında yayın hayatına başladı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder