Ekrandan Haberler - 28 Eylül-4 Ekim 2020 - Beklenen Kral

5 Ekim 2020 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 28 Eylül-4 Ekim 2020Haber Başlıkları
- Yeni Seksenler (Yeni sezonu başlıyor)
- EDHO (Yeni sezonu başlıyor)
- Sadakatsiz (Başlıyor)
- Kuruluş Osman (Yeni sezonu başlıyor)
- Çocukluk (Başlıyor)
- Payitaht Abdulhamid (Yeni sezonu başlıyor)
- Öğretmen (Yeni sezonuna başlıyor)
- Çukur (Kadroda iki ayrılık)
- Çatı Katı Aşk (Kadroda bir ayrılık/bir yeni isim)
- Sen Çal Kapımı (Kadroda yeni bir isim)
- Menajerimi Ara (Kadroda bir konuk)
- Sefirin Kızı (5 ayrı ödül)
- Yeni Hayat (Reyting sorunu)
- Şeref Sözü (İlk bölüm fragmanı)
Gönül Dağı (İlk tanıtım)

---

Yeni Seksenler - TRT 1Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad ve Şoray Uzun'un yer aldığı Yeni Seksenler, yeni sezonuyla 5 Ekim Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün saat 17:00'de ekranda olacak.

---

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - AtvBaşrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 6 Ekim Salı yeni sezonuna başlıyor. 

---

Sadakatsiz - Kanal DBaşrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz, 7 Ekim Çarşamba ekran macerasına başlıyor.

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman, 7 Ekim Çarşamba yeni sezonuna başlıyor.

---

Çocukluk - Fox TVBaşrollerinde Erdal Özyağcılar, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız'ın yer aldığı Çocukluk, 9 Ekim Cuma ekran macerasına başlıyor.

---

Payitaht Abdulhamid - TRT 1Başrolünde Bülent İnal'ın yer aldığı Payitaht Abdlhamid, 9 Ekim Cuma yeni sezonuna başlıyor.

---

Öğretmen - Fox TVBaşrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Öğretmen, 11 Kasım Pazar yeni sezonuna başlıyor. 

---

Çukur - Show TVBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Barış Arduç ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur kadrosuna, Berkay Ateş ve Cihangir Ceyhan veda ettiler.

---

Çatı Katı Aşk - Kanal DBaşrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in yer aldığı Çatı Katı Aşk kadrosuna Ezgi Şenler veda etti. Yerine ise Selin Şekerci dahil oldu. 

---

Sen Çal Kapımı - Fox TVBaşrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı kadrosuna, Ali Ersan Duru dahil oldu. 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Erügder, Barış Falay, Fatih Artman, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'ya 7. bölümünde Gökçe Bahadır konuk oluyor. 

---

Sefirin Kızı - Star TV

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in yer aldığı Sefirin Kızı, Sinema Televizyoncular Meslek Birliği (ASİTEM) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteğiyle düzenlenen 3. Uluslararası İzmir Film Festivali'nin noter onaylı halk oylaması sonrası beş ödül kazandı. Buna göre Neslihan Atagül Doğulu ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Engin Akyürek ‘En İyi Erkek Oyuncu’, Tülin Yazkan ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’, Uraz Kaygılaroğlu ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ve Beren Gençalp ‘En İyi Çocuk Oyuncu’ ödüllerini aldılar.

---

Yeni Hayat - Kanal D

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Yeni Hayat'ın başta 8. bölümüyle final yapacağı, daha sonra ise 6. bölüm reytinglerine göre durumunun belli olacağı Birsen Atuntaş tarafından haberleştirildi. Işıl ışıl bir kadro, harcanmasını istemem. 

---

Şeref Sözü - Show TVBaşrollerinde Tolgahan Sayışman ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Şeref Sözü'nün ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yer aldığı Gönül Dağı'nın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder