Ekrandan Haberler - 11-17 Ocak 2021 - Beklenen Kral

18 Ocak 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 11-17 Ocak 2021Haber Başlıkları
- Menajerimi Ara (Kadroda bir ayrılık) 
- Uyanış Büyük Selçuklu (Kadroda bir ayrılık) 
- Hercai (Kadroda bir ayrılık) 
- Ramo (Kadroda bir ayrılık) 
- Çukur (Kadroda yeni bir isim/Bir geri dönüş) 
- Mucize Doktor (Kadroda yeni bir isim) 
- Masumlar Apartmanı (Kadroda yeni bir isim) 
- Doğduğun Ev Kaderindir (Kadroda yeni bir isim) 
- Payitaht Abdulhamid (Kadroda yeni bir isim)
- Seni Çok Bekledim (Yeni bir tanıtım) 
- Doğu (İlk tanıtım)
- Yeşilçam (Çekimlerine başlandı) 
- Bir Denizaltı Hikayesi (Kadın başrol belli oldu) 
- Kırmızı Kamyon (Kadroda yeni bir isim) 
- Kulüp (Kadroda yeni bir isim) 
- Yaşı 19 (İsim değişikliği)
- Ölüm Zamanı (Yeni dizi/Başroller) 
- 7. Koğuştaki Mucize (Brezilya'da da yayınlanacak)
- O Ses Türkiye Rap (Jürisi belli oldu) 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara kadrosuna, Burak Tozkoparan veda etti.

---

Uyanış Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları ve Sevda Erginci'nin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu kadrosuna, Leyla Lydia Tuğutlu veda etti.

---

Hercai - AtvBaşrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yer aldığı Hercai kadrosuna Birsen Altuntaş haberine göre, Ahmet Kayakesen veda etti.

---

Ramo - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo kadrosuna, Olgun Şimşek veda etti.

---

Çukur - Show TVBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur'a, birkaç bölümdür dizide görünmeyen Vartolu, yani Erkan Kolçak Köstendil geri dönüyor. Ayrıca dizinin kadrosuna İdris'in abisini canlandırmak üzere, Müfit Kayacan dahil oldu.

---

Mucize Doktor - FoxBaşrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Güven'in yer aldığı Mucize Doktor kadrosuna, Zerrin Tekindor dahil oldu.

---

Masumlar Apartmanı - TRT 1Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı kadrosuna Birsen Altuntaş haberine göre, Safiye'nin anneannesi karakteriyle Serpil Gül dahil oldu.

---

Doğduğun Ev Kaderindir - TV8Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir kadrosuna, Hakan Salınmış dahil oldu. 

---

Payitaht Abdülhamid - TRT1Başrolünde Bülent İnal'ın yer aldığı Payitaht Abdülhamid kadrosuna, Altan Erkekli dahil oldu.

---

Seni Çok Bekledim - Star TVBaşrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim'den yeni bir tanıtım yayınlandı.

---

Doğu - BluTVDoğu Demirkol'un kendi hayat hikayesinden yola çıkarak senaryolaştırdığı, Doğu'nun ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Yeşilçam - BluTVBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Yeşilçam'ın çekimlerine başlandı. 

---

Bir Denizaltı Hikayesi - NetflixNetflix'in Kıvanç Tatlıtuğ başrollü yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nin kadın başrolü Birsen Altuntaş haberine göre, Özge Özpirinçci oldu.

---

Kırmızı Kamyon - Show TVİtfaiyecilerin hayatının konu edileceği, çekimleri de başlanan Kırmızı Kamyon kadrosuna, Nilay Deniz dahil oldu.

---

Kulüp - NetflixBaşrollerinde Barış Arduç, Gökçe Bahadır ve Salih Bademci'nin yer aldığı kod adı Kulüp olan yeni Netflix dizisinin kadrosuna, Metin Akdülger dahil oldu.

---

Masumiyet - FoxBaşrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Tolga Güleç ve Miray Daner'in yer aldığı, çekimlerine de başlanan Yaşı 19'un adı Masumiyet olarak değiştirildi.

---

Ölüm Zamanı - ExxenZülküf Yücel'in senaryosunu yazdığı, Yunus Ozan Korkut'un yönetmenliğini üstleneceği Exxen'in yeni dizisi Ölüm Zamanı'nın başrolleri, Mert Yazıcıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Mert Ramazan Demir, Nilsu Berfin Aktaş, Ece Yaşar ve İdris Nabi Taşkan oldu. 

---

7. Koğuştaki Mucize 

Inter Medya, 7. Koğuşta Mucize filminin Brezilya'ya da lisanslandığını duyurdu. Türkiye'nin 93. Akademi Ödülleri'ndeki adayı olan filmin geçtiğimiz ay 8 ülkeye daha lisanslandığı açıklanmıştı. Film, Latin Amerika ülkelerinden Meksika (Imagen TV), Şili (Canal 13), Kolombiya (Caracol), Ekvador (Ecuavisa), El Salvador (Canal Seis), Honduras (Canal 11) ve Dominik Cumhuriyeti'nin (Color Visión) yanı sıra İsrail'e (Achla TV) de lisanslandı.

---

O Ses Türkiye Rap - ExxenExxen'de yayınlanacak O Ses Türkiye Rap'in jüri üyeleri Hadise, Eypio, Mero ve Murda oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder