Ekrandan Haberler - 28 Aralık 2020-3 Ocak 2021 - Beklenen Kral

4 Ocak 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 28 Aralık 2020-3 Ocak 2021


Haber Başlıkları
- Zümrüdüanka (Final) 
- Kırmızı Oda (Kadroda bir ayrılık) 
- Sefirin Kızı (Kadroda bir ayrılık) 
- Akrep (Kadroda yeni bir isim) 
- Menajerimi Ara (Kadroda bir konuk)
- Hercai (Yeni gününde) 
- İyi Aile Babası (İsim değişikliği) 
- Maraşlı (Başlıyor)
- 50m2 (Başlama tarihi) 
- Seni Çok Bekledim (Yeni tanıtım) 
- Azizler (Yayınlanıyor)  
- Survivor 2021 (Başlıyor)
- MasterChef (Şampiyon belli oldu)

---

Zümrüdüanka - FoxBaşrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın yer aldığı Zümrüdüanka, 6 Ocak Çarşamba 26. bölümüyle final yapıyor. 

---

Kırmızı Oda - TV8Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral ve Burak Sevinç'in yer aldığı Kırmızı Oda kadrosuna, 18. bölümünde çocuk gelin Selvi'ye hayat veren Sema Keçik veda etti. 

---

Sefirin Kızı - Star TVBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in yer aldığı Sefirin Kızı kadrosuna, 39. bölümünde Menekşe'ye hayat veren Tülin Ece Yazkan veda etti. 

---

Akrep - Star TVBaşrollerinde Demet Akbağ ve Müjde Evrim Alasya'nın yer aldığı Akrep kadrosuna, Bestemsu Özdemir dahil oldu.

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara 19. bölümüne, Perihan Savaş konuk oldu.

---

Hercai - AtvBaşrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yer aldığı Hercai, 10 Ocak'tan itibaren artık yeni gününde, pazarları ekrana gelecek. 

---

Babam Çok Değişti - Kanal DBaşrollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu'nun yer aldığı İyi Aile Babası, 5. bölümünden itibaren Babam Çok Değişti ismiyle yayınına devam edecek. 

---

Maraşlı - AtvBaşrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı, 11 Ocak Pazartesi ekran macerasına başlıyor.

---

50m2 - NetflixBaşrollerinde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı 50m2, 27 Ocak'ta ilk sezonuyla Netflix'teki yerini alacak.

---

Seni Çok Bekledim - AtvBaşrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim'den yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

---

Azizler - NetflixBaşrollerinde Haluk Bilginer, Engin Günaydın ve Binnur Kaya'nın yer aldığı film Azizler, 8 Ocak'ta Netflix'teki yerini alacak.

---

Survivor 2021 - TV8Bu sene bir ay erken yayına çıkacak olan Survivor, 9 Ocak Cumartesi başlıyor. 

---

Masterchef Türkiye - TV8Üçüncü sezonuyla ekrana gelen yarışmanın bu sezonki şampiyonu, Serhat Doğramacı oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder