Ekrandan Haberler - 1-7 Şubat 2021 - Beklenen Kral

8 Şubat 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 1-7 Şubat 2021Haber Başlıkları
- Kırmızı Oda (Kadroda bir ayrılık)
- Ramo (Kadroda yeni bir isim)
- Sefirin Kızı (Kadroda yeni bir isim)
- Arıza (Kadroda yeni bir isim)
- EDHO (Kadroda yeni bir isim)
- Menajerimi Ara (Kadroda iki konuk)
- Kardeşlerim (İkinci tanıtım)
- Bir Zamanlar Kıbrıs (Yeni isim/İlk kareler)
- BluTV içeriğine spor kanalları ekledi

---

Kırmızı Oda - TV8Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç'in yer aldığı Kırmızı Oda kadrosuna, yayınlanan son bölümüyle birlikte Burcu Biricik resmen veda etti. 

---

Ramo - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo kadrosuna, Emre Kınay dahil oldu.

---

Sefirin Kızı - Star TVBaşrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Sefirin Kızı kadrosuna, Ferit Aktuğ dahil oldu. 

---

Arıza - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Arıza kadrosuna, Rüzgar Aksoy dahil oldu.

---

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - AtvBaşrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna, Serhat Parıl dahil oldu.

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Denizcan Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın yayınlanan son bölümüne, Aslı Tandoğan ve Başak Karahan konuk oldular.

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk'un yer aldığı Kardeşlerim'den yeni bir tanıtım daha geldi. 

---

Bir Zamanlar Kıbrıs - TRT 1Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Tayanç Ayaydın, Pelin Karahan ve Gülper Özdemir'in yer aldığı Kıbrıs Ada Kışı'nın yayın ismi; Bir Zamanlar Kıbrıs oldu. Ayrıca setten yeni kareler de geldi.

---

BluTV içeriğine spor kanalları eklediDijital video platformu BluTV, birçok önemli spor organizasyonunun yayın haklarına sahip olan Saran Group ile iş birliğine gitti. S Sport, S Sport2 ve EDGEsport kanallarını platformuna ekleyen BluTV, sporseverlere birçok spor içeriğini canlı izleme fırsatı sunacak.

BluTV, yerli ve yabancı içeriklerinin yanı sıra sunduğu canlı TV izleme seçeneği ile üyelerine birçok kanalı canlı olarak takip etme şansı veriyor. Saran Group ile yapılan iş birliği sonucu dünyanın önde gelen spor kanallarını bugünden itibaren platformuna ekleyen BluTV, ‘S Sport’ ile İngiltere Premier Ligi’nden, Formula 1’den MotoGP’ye kadar birçok özel spor içeriğini izleyiciyle buluştururken ‘S Sport2’ ile futbolseverlerin yakından takip ettiği Bundesliga başta olmak üzere NFL, Wimbledon, NCAA gibi birçok spor içeriğini izleyiciyle buluşturacak. Bununla beraber, ‘EDGEsport’ ekstrem spor takipçileri tarafından BluTV’de kolayca izlenebilecek. Çok yakında basketbolseverlerin ilgiyle takip ettiği spor kanalı ‘NBA TV’ de canlı olarak BluTV’de seyirciyle buluşacak./T24

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder