Ekrandan Haberler - 15-21 Şubat 2021 - Beklenen Kral

22 Şubat 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 15-21 Şubat 2021Haber Başlıkları
- Masumiyet (Başlıyor)
- Yasak Elma (Kadroda bir ayrılık)
- Seni Çok Bekledim (Ayrılık ama değil)
- Sadakatsiz (Kadroda yeni bir isim)
- Doğduğun Ev Kaderindir (Kadroda yeni bir isim)
- Akıncı (Kadroda yeni bir isim)
- Hükümsüz (Kadroda iki konuk)
- Menajerimi Ara (Kadroda iki konuk)
- Kırmızı Oda (Kadroda bir konuk)
- Ramo (Kadroda yeni bir isim)
- Hiç (Yayında)
- Kırmızı Kamyon (Yeni tanıtım)
- Olağan Şüpheliler (İlk tanıtım)
- Bir Denizaltı Hikayesi (İlk kareler)
- Camdaki Kız (Kadın başrol)
- Mücadele Çıkmazı (Afişi yayınlandı)
- Şarkılar Bizi Söyler (Başlıyor)

---

Masumiyet - FoxBaşrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın yer aldığı Masumiyet, 24 Şubat Çarşamba ekran macerasına başlıyor.

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Berk Oktay'ın yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, Can Nergis veda etti.

---

Seni Çok Bekledim - Star TVBaşrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz'in yer aldığı Seni Çok Bekledim kadrosuna geçtiğimiz bölüm veda eden Türkü Turan, başka bir karakterle geri dönüyor. 

---

Sadakatsiz - Kanal DBaşrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz kadrosuna, Cemal Hünal dahil oldu. 

---

Doğduğun Ev Kaderindir - TV8Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir kadrosuna, İnanç Konukçu dahil oldu.

---

Akıncı - AtvBaşrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin yer aldığı Akıncı kadrosuna, Hira Koyuncuoğlu dahil oldu. 

---

Hükümsüz - ExxenBaşrollerinde Burçin Terzioğlu ve Hande Doğandemir'in yer aldığı Hükümsüz kadrosuna, 9 ve 10. bölümlerinde Mine Tugay ile Nur Fettahoğlu konuk olacaklar.

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Denizcan Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın 26. bölümüne İrem Derici ile Kalben konuk oldular.

---

Kırmızı Oda - TV8Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç'in yer aldığı Kırmızı Oda kadrosuna, Yılmaz Kunt konuk oluyor.

---

Ramo - Show TVBaşrollerinde Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı Ramo kadrosuna, Burak Demir dört bölüm konuk olacak.

---

Hiç - BluTVBluTV, 19 Şubat’ta yeni gençlik dizisi ‘HİÇ’i kullanıcıları ile buluşturacak. Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi ilgiyle takip edilen TikTok fenomenlerini bir araya getirmesiyle dikkat çeken ‘HİÇ’in çok konuşulacak ilk tanıtımı yayınlandı.

Kibir, açgözlülük, öfke, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluğun oluşturduğu 7 ölümcül günahın her bir karakter tarafından temsil edildiği ‘HİÇ’te, farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelerek bir üniversitenin çatısı altında buluşan bir grup gencin hayat mücadelesi ele alınıyor. Dizide, talihsiz bir olayın daha sonra önüne geçilemeyecek bir organizasyonun doğuşuna sebep olması anlatılırken, sosyal medyanın günümüz dünyasına olan büyük etkisi de gözler önüne seriliyor.

---

Kırmızı Kamyon - Show TVBaşrollerinde Görkem Sevindik ve Nilay Deniz'in yer aldığı Kırmızı Kamyon'dan yeni bir tanıtım daha geldi.

---

Olağan Şüpheliler - ExxenBaşrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen'ın yer aldığı Olağan Şüpheliler'in ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Bir Denizaltı Hikayesi - NetflixBaşrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin yer aldığı Bir Denizaltı Hikayesi'nin setinden ilk kareler servis edildi. 

---

Camdaki Kız - Kanal DGülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli eserinden uyarlanacak Camdaki Kız'ın kadın başrolünün Burcu Biricik olduğu resmi olarak duyuruldu. 

---

Mücadele Çıkmazı - NetflixBaşrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı, 12 Mart'ta Netflix'te yayınlanacak Mücadele Çıkmazı'nın afişi yayınlandı. 

---

Şarkılar Bizi Söyler - Kanal D


Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunduğu Şarkılar Bizi Söyler, 25 Şubat Perşembe başlıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder