Ekrandan Haberler - 14-20 Haziran 2021 - Beklenen Kral

21 Haziran 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 14-20 Haziran 2021Haber Başlıkları
- Kefaret (Gün değişikliği)
- Atiye (3. sezonu yayında)
- Yeşilçam (2. sezon tanıtımı)
- Kazara Aşk (Başlıyor)
- Aynen Aynen (Yeni sezon)
- Kırmızı Oda (Sezon finali sürprizi)
- Menajerimi Ara (Kadroda bir konuk)
- Aşkın Tarifi (Kadroda bir konuk)
- Şahsiyet (TV'de ilk kez)
- Kalp Yarası (Yeni tanıtım)
- Barbaros (İlk tanıtım)
- Leyla ile Mecnun (Çekimlerine başlandı)
- Oluversin Gari (TV filmi)

---

Kefaret - Fox

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un yer aldığı Kefaret, 1 Temmuz'dan itibaren artık perşembeleri ekrana gelecek. 

---

Atiye - NetflixBaşrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı Atiye'nin üçüncü sezonu Netflix içeriğindeki yerini aldı.

---

Yeşilçam - BluTVBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci ve Yetkin Dikinciler'in yer aldığı Yeşilçam'ın ikinci sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. 

---

Kazara Aşk - Star TVBaşrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Kazara Aşk, 24 Haziran Perşembe ekran macerasına başlıyor.

---

Aynen Aynen - BluTVBaşrollerinde Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Aynen Aynen, 25 Haziran Cuma yeni sezonuyla BluTV içeriğindeki yerini alacak. 

---

Kırmızı Oda - TV8Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'nın sezon finali bölümünde, Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar kısacık bir süre görünerek, gelecek sezona dair bir ışık yaktı. Aynı yapım şirketinin olsa da, iki farklı kanalda yayınlanan diziler arasında nasıl bir bağlantı kurulacak bakalım.

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın yayınlanan son bölümüne Bahtiyar Engin, Gürgen Öz ve Sinem Uslu konuk oldular.

---

Aşkın Tarifi - Kanal DBaşrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün yer aldığı Aşkın Tarifi'nin üçüncü bölümüne Arda Türkmen konuk olacak. 

---

Şahsiyet - Show TVBaşrollerinde Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal ve Necip Memili'nin yer aldığı Şahsiyet, 29 Haziran Salı gecesi TV'de ilk kez, Show TV'de yayınlanacak. 

---

Kalp Yarası - AtvBaşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Kalp Yarası'ndan yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

---

Barbaros - TRT 1Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı Barbaros'un ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Leyla ile Mecnun - ExxenTRT'de yayınlandığında bir ekran fenomenine dönüşen ve kendi kadrosuyla Exxen'de geri dönmeye hazırlanan Leyla ile Mecnun'un çekimlerine başlandı.

---

Oluversin Gari - Fox


Yapımcılığını Juli Sanat’ın üstlendiği, başrollerini Birand Tunca, Aslıhan Malbora, Tuğba Melis Türk ve Halil İbrahim Kurum’un paylaştığı, “Oluversin Gari” film serisinin çekimlerinden özel kareler basınla paylaşıldı. Çok yakında Fox ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan film serisinin çekimleri Milas’ta devam ediyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder