Ekrandan Haberler - 13-19 Aralık 2021 - Beklenen Kral

20 Aralık 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 13-19 Aralık 2021Haber Başlıkları
- Yargı (Kadroda bir ayrılık) 
- Kalp Yarası (Kadroda bir ayrılık)
- Yasak Elma (RTÜK cezası)
- Leyla ile Mecnun (2. sezon ilk bölümü)
- Baba (İlk tanıtım)
- Cem Yılmaz gösterisi yılbaşında Netflix'te
- Yılmaz Erdoğan gösterisi yılbaşında BluTV'de

---

Yargı - Kanal D


Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Onur Durmaz veda etti. 

---

Kalp Yarası - AtvBaşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Kalp Yarası kadrosuna, 26. bölümüyle Mahir Günşıray veda ediyor. 

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay'ın yer aldığı Yasak Elma'ya RTÜK'ün son kurul toplantısında 'metres' cezası kesildi. RTÜK'ün verdiği kararda şu ifadelere yer verildi: ''Gayrimeşru ilişkilerin 'eğlence' adı altında masumane gösterilmesi, toplumsal manada olumsuz bir kavram olan 'metres' kelimesinin normalleştirilmesi, çocuğun olduğu bir sahnede kullanılması, aile kavramıyla ilgili olumsuz şakalar yapılması, aldatılan kadınların küçük düşürülmesi."

---

Leyla ile Mecnun - ExxenFenomenleşmiş ekran işiyken, dijitale geçiş yapan Leyla ile Mecnun'un ikinci sezon ilk bölümü 31 Aralık'ta Exxen içeriğindeki yerini alacak.

---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in yer aldığı yeni Ay Yapım dizisi Baba'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinium Plus - NetflixCem Yılmaz'ın halen gösterimlerini yapmaya devam ettiği şovu Diaomond Elite Platinium Plus, yılbaşında Netflix içeriğindeki yerini alacak. 

---

Yılmaz Erdoğan: Münaşaka - BluTVYılbaşı için BluTV'nin sürprizi ise Yılmaz Erdoğan'ın Münaşaka gösterisi. Şov, 31 Aralık'ta BluTV içeriğindeki yerini alacak. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder