Ekrandan Haberler - 20-26 Aralık 2021 - Beklenen Kral

27 Aralık 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 20-26 Aralık 2021Haber Başlıkları
- Yargı (Zorunlu ara)
- Kanunsuz Topraklar (Zorunlu ara)
- Aziz (Yılbaşı arası)
- Aşk Mantık İntikam (Yılbaşı arası)
- Arka Sokaklar (Yılbaşı arası)
- Kaderimin Oyunu (Yılbaşı arası)
- Gönül Dağı (Yılbaşı arası)
- Kardeşlerim (Kadroda iki ayrılık/Yılbaşı arası)
- Börü2039 (İlk bölümüyle başlıyor)
- Hayaller ve Hayatlar (Çekimlerine başlandı)
- Nasıl Fenomen Oldum (Çekimlerine başlandı)
- Üç Kız Kardeş (Okuma provası yapıldı)
- Oğlum (Kadroda iki yeni isim)
- Bergen (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Cem Yılmaz Diamond Elite Platinium Plus
- Yılmaz Erdoğan Münaşaka
- Ata Demirer Gazinosu
- Mahsun Kırmızıgül Yılbaşı Özel Konseri

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, Deniz'in koronavirüs testinin pozitif çıkması sebebiyle yeni bölümüyle ekrana gelmedi. Dizi verdiği bu zorunlu ara sonrası bir de yılbaşı arası vereceğinden, yeni bölüm 9 Ocak Pazar ekrana gelecek. 

---

Kanunsuz Topraklar - Fox

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar'ın da, koronavirüs sebebiyle yeni bölümü yayınlanmadı. Dizi 29 Aralık'ta yeni bölümüyle ekranda olacak. 

---

Aziz - Show TV

Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz, 31 Aralık Cuma yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. 

---

Aşk Mantık İntikam - Fox

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam, 31 Aralık Cuma yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. 

---

Arka Sokaklar - Kanal D

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar, hem 31 Aralık Cuma hem de yeni yılın ilk haftası yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. 

---

Kaderimin Oyunu - Star TV

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu, 31 Aralık Cuma yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

--- 

Gönül Dağı - TRT 1

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali'nin yer aldığı Gönül Dağı, 1 Ocak Cumartesi yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran ve Yiğit Koçak'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna, Kaan Sevi ve İrem Salman yayınlanan son bölümünde veda ettiler. Ayrıca dizi, 1 Ocak Cumartesi yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

---

Börü2039 - BluTVBaşrollerinde Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Cansel Elçin, Doğan Bayraktar, Ahmet Pınar ve Ozan Ağaç'ın olduğu Börü2039, ilk bölümüyle 28 Aralık Salı BluTV içeriğindeki yerini alacak. 

---

Hayaller ve Hayatlar - beIN CONNECTBaşrollerinde Özge Gürel, Melisa Aslı Pamuk, Aybüke Pusat, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı yeni dizi Hayaller ve Hayatlar'ın çekimlerine başlandı. 

---

Nasıl Fenomen Oldum - beIN CONNECTBaşrolünde Nilperi Şahinkaya'nın yer aldığı yeni dizi Nasıl Fenomen Oldum'un çekimlerine başlandı. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu'nun yer aldığı Üç Kız Kardeş'in okuma provası yapıldı.

---

Oğlum - Show TVBaşrollerinde Canan Ergüder ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Oğlum kadrosuna Kubilay Aka ve Tuğçe Açıkgöz dahil oldular.

---

BergenBaşrolünde Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı sinema filmi Bergen'in ilk tanıtımı yayınlandı. Film ismini de aldığı ünlü sanatçı Bergen'in hayatını konu edinmekte.

---

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinium Plus - NetflixCem Yılmaz'ın Diamond Elite Platinium Plus gösterisi, yılbaşı akşamı Netflix içeriğindeki yerini alacak.

---

Yılmaz Erdoğan Münaşaka - BluTVYılmaz Erdoğan'ın Münaşaka gösterisi, yılbaşı akşamı BluTV içeriğindeki yerini alacak. 

---

Ata Demirer Gazinosu - FoxAta Demirer'in müzikli sahne şovu Ata Demirer Gazinosu, yılbaşı akşamı Fox'ta ekrana gelecek.

---

Mahsun Kırmızıgül Yılbaşı Özel Konseri - Show TVMahsun Kırmızıgül'ün Yılbaşı Özel Konseri, isminden de anlayacağınız üzere yılbaşı akşamı Show TV'de ekrana gelecek. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder