Ekrandan Haberler - 6-12 Aralık 2021 - Beklenen Kral

13 Aralık 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 6-12 Aralık 2021Haber Başlıkları
- Sana Söz (Final) 
- Evlilik Hakkında Her Şey (Bir hafta zorunlu ara) 
- Kanunsuz Topraklar (Kadroda bir yeni isim) 
- Aziz (Kadroda yeni bir isim)
- Bir Zamanlar Çukurova (Kadroda yeni bir isim)  
- Yeşilçam (2. sezon 2. kısım yayında)
- Mahkum (2 yeni bölümle başlıyor) 
- Börü2039 (Teaser afişi yayınlandı)
- Son Nefesime Kadar (Kadroda üç yeni isim)
- Hayaller ve Hayatlar (Kadroda yeni bir isim)
- Oğlum (Kadroda yeni bir isim)

---

Sana Söz - Star TV

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın yer aldığı Sana Söz, 14 Aralık Salı 7. bölümüyle final yapıyor. 

---

Evlilik Hakkında Her Şey - Fox

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, sette yaşanan koronavirüs vakaları sebebiyle 14 Aralık Salı yayınlanmayacak. Bir hafta zorunlu ara sonrası dizi, 21 Aralık'ta yeni bölümüyle ekranda olacak. 

---

Kanunsuz Topraklar - FoxBaşrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar kadrosuna Sinan Albayrak dahil oldu. 

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz kadrosuna,  İman Albani dahil oldu.

---

Bir Zamanlar Çukurova - AtvBaşrollerinde Hilal Altınbilek ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Altan Gördüm dahil oldu.

---

Yeşilçam - BluTV

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Bige Önal ve Yetkin Dikinciler'in yer aldığı Yeşilçam'ın 2. sezonunun 2. kısmı BluTV'de yayında.

---

Mahkum - FoxBaşrollerinde Onur Tuna ve İbrahim Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum, 14-16 Aralık'ta iki yeni bölümüyle ekrana gelerek başlayacak. 

---

Börü2039 - BluTVBörü serisinin yeni dizisi Börü2039'un teaser afişi yayınlandı. Dizi, 28 Aralık'ta ilk bölümüyle BluTV'deki yerini alacak. 

---

Son Nefesime Kadar - FoxBaşrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay'ın yer aldığı Son Nefesime Kadar kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Rojda Demirer, Taha Baran Özbek ve Bülent Alkış dahil oldular.

---

Hayaller ve Hayatlar - beIN CONNECTBaşrollerinde Özge Gürel, Aybüke Pusat ve Melisa Aslı Pamuk'un yer aldığı Hayaller ve Hayatlar kadrosuna Birsen Altuntaş haberine göre Yusuf Çim dahil oldu.

---

Oğlum - Show TVCanan Ergüder'in kadın başrolü olduğu Oğlum'un erkek başrolü Serhat Teoman oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder