Ekrandan Haberler - 14-20 Mart 2022 - Beklenen Kral

21 Mart 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 14-20 Mart 2022Haber Başlıkları
- Son Nefesime Kadar (Final)
- Mahkum (Kadroda bir ayrılık)
- Adı Sevgi (Kadroda yeni bir isim)
- Konteyner Brothers "Hurdalık" (Yayında)
- Hakim (Afişi yayınlandı)
- Alef: Mâl-i Hülya (İlk fragman)
- Kara Tahta (Yeni tanıtım)
- Annenin Sırrıdır Çocuk (Yeni tanıtım)
- Kasaba Doktoru (Yeni tanıtım)
- Kiracı (Kadın başrol)
- Dünya ile Benim Aramda (Kadroda yeni bir isim)
- Sen Çal Kapımı (HBO Max'de)
- Osman Sekiz (Yeni vizyon tarihi) 

---

Son Nefesime Kadar - Fox

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay'ın yer aldığı Son Nefesime Kadar, 23 Mart Çarşamba yayınlanacak 5. bölümüyle final yapıyor. 

---

Mahkum - FoxBaşrollerinde Onur Tuna ve İbrahim Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Seray Kaya veda ediyor. 

---

Adı Sevgi - AtvBaşrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş'in yer aldığı Adı Sevgi kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Çağkan Çulha dahil oldu. 

---

Konteyner Brothers "Hurdalık" - kanald.com.trBaşrollerinde Serhat Osman Karagöz ve Mertkan Erkan'ın yer aldığı yeni dijital dizi Konteyner Brothers "Hurdalık", ilk üç bölümüyle yayında. Dizi, kanald.com.tr ve Kanal D resmi YouTube sayfasından ücretsiz olarak izlenebilmekte. 

---

Hakim - AtvBaşrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Hakim'in afişi yayınlandı. Dizi yakında ekranda olacak. 

---

Alef: Mâl-i Hülya - BluTVBaşrollerinde Taner Ölmez ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Alef: Mâl-i Hülya'nın fragmanı yayınlandı. 

---

Kara Tahta - TRT 1Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç'ın yer aldığı Kara Tahta'nın ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Annenin Sırrıdır Çocuk - TV8Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker'in yer aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk'un ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Kasaba Doktoru - TRT 1Başrollerinde Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı Kasaba Doktru'nun ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Kiracı - Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği, Nermin Yıldırım'ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan'ın oturacağı Kiracı'nın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Dilan Çiçek Deniz oldu. Dizinin kanalı ise henüz resmileşmedi.

---

Dünya ile Benim Aramda - Disney PlusBaşrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Disney Plus dizisi Dünya ile Benim Aramda kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Metin Akdülger dahil oldu. 

---

Sen Çal KapımıBaşrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı, 4 Nisan itibariyle HBO Max'in Brezilya içeriğine eklenmeye hazırlanıyor. 

---

Osman SekizBaşrollerinde Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar'ın yer aldığı Osman Sekiz, 1 Nisan'da vizyona girmeye hazırlanıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder