Ekrandan Haberler - 28 Şubat-6 Mart 2022 - Beklenen Kral

7 Mart 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 28 Şubat-6 Mart 2022Haber Başlıkları
- Kaderimin Oyunu (Kadroda yeni bir isim)
- Üç Kız Kardeş (Kadroda yeni bir isim)
- Kuruluş Osman (Kadroda yeni bir isim)
- Aziz (Kadroda bir konuk)
- Pera Palas'ta Gece Yarısı (Kadroda yeni bir isim)
- Adı Sevgi (Başlıyor)
- Nasıl Fenomen Oldum (Başlama tarihi)
- Kara Tahta (Çekimlerine başlandı)
- Masum ve Güzel (Çekimlerine başlandı)
- Hakim (Çekimlerine başlandı)
- Alef: Mâl-i Hülya (İlk tanıtım)
- Süslü Korkuluk (Kadroda yeni bir isim)
- Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeniden aynı projede

---

Kaderimin Oyunu - Star TVBaşrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Esengül Aypek dahil oldu. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in yer aldığı Üç Kız Kardeş kadrosuna, 8 Mart Salı yayınlanacak yeni bölümünde Anıl Tetik dahil oluyor.

---

Kuruluş Osman - Atv
Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna, Zehra Yılmaz ve Serdar Özer dahil oldular. 

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz kadrosuna, Hamdi Alkan konuk oluyor.

---

Pera Palas'ta Gece Yarısı - NetflixBaşrollerinde Hazal Kaya ve Selahaddin Paşalı'nın yer aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı, sekiz bölümlük ilk sezonuyla Netflix içeriğindeki yerini aldı. 

---

Adı Sevgi - AtvBaşrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş'in yer aldığı Adı Sevgi, 13 Mart Pazar yayın hayatına başlıyor. 

---

Nasıl Fenomen Oldum - beIN CONNECTBaşrolünde Nilperi Şahinkaya'nın yer aldığı Nasıl Fenomen Oldum, 17 Mart Perşembe beIN CONNECT'te başlama hazırlanıyor. 

---

Kara Tahta - TRT 1
Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç'ın yer aldığı Kara Tahta'nın çekimlerine başlandı. Setten ilk kareler de servis edildi. 

---

Masum ve Güzel Başrollerinde Bahar Şahin, Erkan Meriç, Sude Zülal Güler ve Doğan Bayraktar'ın yer aldığı, kanalı henüz belli olmayan Avşar Film imzalı Masum ve Güzel'in çekimlerine başlandı. 

---

Hakim - AtvBaşrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Your Honor uyarlaması Hakim'in çekimlerine başlandı. 

---

Alef: Mâl-i Hülya - BluTVBaşrollerinde Taner Ölmez ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Alef: Mâl-i Hülya'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Süslü Korkuluk - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç'in yer aldığı, ilk önce TV8'de yayınlanma kararı verilen, daha sonra bütçesi sebebiyle oradan ayrılıp Netflix ile anlaşılan Süslü Korkuluk kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Salih Bademci dahil oldu. 

---

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeniden aynı projedeAşk-ı Memnu'daki partnerlikleriyle aradan yıllar geçmesine rağmen, halen çokça konuşulan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisi, Birsen Altuntaş haberine göre OGM Pictures imzalı bir filmde yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Netflix'te yayınlanacak filmi Nuran Evren Şit kaleme alırken, çekimlerinin New York'ta yapılması planlanıyor. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder