Ekrandan Haberler - 21-27 Şubat 2022 - Beklenen Kral

28 Şubat 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 21-27 Şubat 2022Haber Başlıkları
- Evlilik Hakkında Her Şey (Kadroda bir ayrılık)
- Yargı (Kadroda bir ayrılık) 
- Üç Kız Kardeş (Kadroda yeni bir isim)
- Kaderimin Oyunu (İkinci sezon)
- Adı Sevgi (Afişi yayınlandı)
- Annenin Sırrıdır Çocuk (Başrollerden ilk kare)
- Kara Tahta (Çekimlerine başlandı)
- Kasaba Doktoru (Kadroda yeni bir isim)
- Gecenin Ucunda (Yeni dizi/Kadın başrol)
- Sen Yaşamaya Bak (Yayın tarihi) 
- Nuh Boğuldu (Çekimlerine başlandı)

---

Evlilik Hakkında Her Şey - FoxBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk ve  Sarp Akkaya'nın olduğu Evlilik Hakkında Her Şey kadrosuna, Yiğit Kirazcı'nın ardından Sarp Akkaya da veda etti. 

---

Yargı - Kanal D


Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Nergis Öztürk veda etti. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in olduğu Üç Kız Kardeş kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Anıl Tetik dahil oldu. 

---

Kaderimin Oyunu - Star TV

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu, kanal ve yapımın anlaşması sonucu, ikinci sezonunu da garantiledi. Geçtiğimiz günlerde dizinin final yapacağına dair haberler çıkmış ve yapım bu iddiayı yalanlamıştı. Ardından da kanalla ikinci sezon için anlaşıldığı ilan edildi. 

---

Adı Sevgi - AtvBaşrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş'in yer aldığı Adı Sevgi'nin afişi yayınlandı. 

---

Annenin Sırrıdır Çocuk - TV8Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker'in yer aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk'tan ilk kare servis edildi. Başroller ilk kez yan yana boy göstermiş oldu. 

---

Kara Tahta - TRT 1Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç'ın yer aldığı Kara Tahta'nın çekimlerine başlandı.

---

Kasaba Doktoru - TRT 1Başrollerinde Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş'ın olduğu Kasaba Doktoru kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Vildan Atasever dahil oldu. 

---

Gecenin Ucunda - Star TVPeride Celal'in aynı isimli romanından, Emre Özdur ve Başar Başaran'ın televizyona uyarladığı Gecenin Ucunda'nın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Neslihan Atagül oldu. 

---

Sen Yaşamaya Bak - Netflix


Başrollerinde Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı yeni Netflix Türk filmi Sen Yaşamaya bak, 21 Mart'ta Netflix içeriğindeki yerini alacak. 

---

Nuh Boğuldu - NetflixBaşrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in olduğu, yönetmen koltuğunda Onur Saylak'ın oturduğu yeni Netflix Türk filmi Nuh Boğuldu'nun çekimlerine başlandı. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder