Ekrandan Haberler - 9-15 Mayıs 2022 - Beklenen Kral

16 Mayıs 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 9-15 Mayıs 2022Haber Başlıkları
- Gülümse Kaderine (Final kararı)
- Barbaroslar (Kadroda iki ayrılık)
- Üç Kuruş (Kadroda bir ayrılık)
- Gönül Dağı (Kadroda bir ayrılık)
- Yasak Elma (Kadroda yeni bir isim)
- Kardeşlerim (Kadroda yeni bir isim)
- Aslında Özgürsün (Yayında)
- Erşan Kuneri (Yayında)
- Seversin (Başlama tarihi)
- Kaçış (Yeni tanıtımı yayınlandı)
- Kuş Uçuşu (Tanıtımı yayınlandı)
- Numen (Kadın başrol)
- Atatürk (Kadroda yeni bir isim)
- Sevmek Zamanı (Kadroda yeni bir isim)
- Duy Beni (Yeni dizi)
- İstanbullu Gelin (Arjantin'de)
- Çember: Kabus (TV'de ilk kez)

---

Gülümse Kaderine - Fox

Başrollerinde Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Doğan Bayraktar ve Erkan Meriç'in yer aldığı Gülümse Kaderine, Birsen Altuntaş haberine göre 5. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. 

---

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı - TRT 1Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin olduğu Barbaroslar kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Pelin Akil ve Cemre Gümeli veda ettiler.

---

Üç Kuruş - Show TVBaşrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın olduğu Üç Kuruş kadrosuna, yayınlanan son bölümünde başrollerden Nesrin Cavadzade veda etti. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali'nin olduğu Gönül Dağı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre 65. bölümünde başrollerden Gülsim Ali veda etmeye hazırlanıyor. 

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay'ın yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Nalan Örgüt dahil oldu. 

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna, Yıldız Kültür dahil oldu. 

---

Aslında Özgürsün - GainBaşrollerinde Deniz Çakır ve Bade İşçil'in yer aldığı Aslında Özgürsün, ilk sezonuyla Gain'de yayında.

---

Erşan Kuneri - NetflixBaşrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak'ın yer aldığı Erşan Kuneri, Netflix'te yayında.

---

Seversin - Kanal DBaşrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün yer aldığı Seversin, 1 Haziran Çarşamba başlıyor. 

---

Kaçış - Disney+Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Kaçış'tan teaserın ardından ilk tanıtım da yayınlandı.

---

Kuş Uçuşu - Netflix
Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu'ndan ilk tanıtım yayınlandı. Ne yazık ki Netflix tanıtımı paylaşmadığı, herhangi bir başka YouTube paylaşımı da bulamadığım için ekleyemiyorum. 

---

Numen - Disney+Halit Ergenç'in erkek başrolü olduğu Numen'in kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Songül Öden oldu. 

---

Atatürk - Disney+Başrolünün Aras Bulut İynemli olduğu Atatürk dizisinin kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Enver Paşa karakteri için Sarp Akkaya dahil oldu. 

---

Sevmek Zamanı - AtvBaşrollerinde İlhan Şen ve Deniz Işın'ın olduğu Sevmek Zamanı kadrosuna, Toprak Can Adıgüzel'in ardından, Birsen Altuntaş haberine göre şimdi de Serenay Aktaş dahil oldu. 

---

Duy Beni - Star TVSüreç Film'den, Star TV için yeni bir dizi... Senaryosunu Makbule Kosif ile Gülsev Karagöz'ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı Duy Beni, yakında yayında olacak. Dizinin cast çalışmaları devam etmekte. 

---

İstanbullu Gelin


Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz'in yer aldığı, 3 Mart 2017-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında 87 bölüm yayınlanan İstanbullu Gelin, Raninitv'de yer alan habere göre 9 Mayıs'ta Arjantin'in Telefe kanalında "Nuestro Amor Eterno" adıyla yayınlanmaya başladı. Dizi ilk bölümüyle yayın saatinde zirveye çıktı ve %44.7 share elde ederek en yakın rakibinin oldukça önünde yer aldı. 

---

Çember: Kabus - Kanal DBaşrollerinde Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Serdar Orçin'in yer aldığı Çember: Kabus, TV'de ilk kez 16 Mayıs Pazartesi 20:00'de yayında. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder