Ekrandan Haberler - 2-8 Mayıs 2022 - Beklenen Kral

9 Mayıs 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 2-8 Mayıs 2022Haber Başlıkları
- Hayaller ve Hayatlar (Yanlışlık düzeltildi)
- Teşkilat (Kadroda üç ayrılık)
- Hakim (Yönetmen ayrılığı)
- Adı Sevgi (Yönetmen ayrılığı)
- Destan (Kadroda üç yeni isim)
- İyilik (Kadroda yeni bir isim)
- Erşan Kuneri (Resmi fragman)
- Kaçış (İlk teaser)
- Seversin (Özel klip)
- İçimizdeki Ateş (Çekimlerine başlandı)
- Gül Masalı (Çekimlerine başlandı)
- Gri (Kadın başrol)
- Senden Daha Güzel (Çekimlerine başlandı)
- Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar (TV'de ilk)
- Kül (Kadın başrol)

---

Hayaller ve Hayatlar - beIN CONNECT

Başrollerinde Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Hayaller ve Hayatlar için iptal iddiası yapılmıştı ancak yapım, sürecin en başından beri sezon finali üzerinde yürüdüğünü ve iptalin hiçbir zaman için söz konusu olmadığını duyurdu.  

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal'ın yer aldığı Teşkilat kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman ve Hakan Boyav veda edecekler.

---

Hakim - Atv

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur ve Seda Akman'ın olduğu Hakim'e dizinin yönetmeni Süleyman Mert Özdemir veda etti. Yerine kimin geleceği ise henüz bildirilmedi.

---

Adı Sevgi - Atv

Başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş'in yer aldığı Adı Sevgi'de de yönetmen değişikliği yaşandı. Dizinin yönetmeni Sadullah Celen veda etti. Yerine ise ikinci yönetmen Celil Murat Sarı getirildi.

---

Destan - AtvBaşrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin olduğu Destan kadrosuna Engin Benli, Umut Temizaş ve Özgür Koç dahil oldular.

---

İyilik - FoxBaşrollerinde Hatice Şendil ve İsmail Demirci'nin yer aldığı İyilik kadrosuna Özgür Çevik dahil oldu. 

---

Erşan Kuneri - NetflixBaşrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Bülent Şakrak ve Can Yılmaz'ın yer aldığı Erşan Kuneri'nin resmi fragmanı yayınlandı.

---

Kaçış - Disney+Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Kaçış'ın ilk teaserı yayınlandı.

---

Seversin - Kanal DBaşrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün yer aldığı Seversin'de dizinin jenerik müziğinin eşlik ettiği özel bir klip yayınlandı. 

---

İçimizdeki Ateş - AtvBaşrollerinde Atakan Hoşgören ve İpek Filiz Yazıcı'nın yer aldığı İçimizdeki Ateş'in çekimlerine başlandı.

---

Gül Masalı - Kanal DBaşrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca'nın yer aldığı Gül Masalı'nın çekimlerine başlandı.

---

Gri - Disney+Erkek başrolünün Timuçin Esen olduğu Gri'nin kadın başrolü, Sina Koloğlu haberine göre Ebru Özkan oldu. 

---

Senden Daha Güzel - FoxBaşrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik'in yer aldığı Senden Daha Güzel'in çekimlerine başlandı.

---

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar - Kanal DBaşrollerinde Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Serdar Orçin'in yer aldığı Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar, 9 Mayıs Pazartesi TV'de ilk kez yayında.

---

Kül - Disney+Erkek başrolünün Alperen Duymaz olduğu Disney+'ın yeni Türk filmi Kül'ün kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Funda Eryiğit oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder