Ekrandan Haberler - 23-29 Mayıs 2022 - Beklenen Kral

30 Mayıs 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 23-29 Mayıs 2022Haber Başlıkları
- Üç Kuruş (Final)
- Evlilik Hakkında Her Şey (Final)
- Kaderimin Oyunu (Final kararı)
- Baba (Sezon finali)
- Mahkum (Sezon finali)
- Kıyma (Yayında)
- Seversin (Başlıyor)
- Kuş Uçuşu (Başlıyor)
- Senden Daha Güzel (Başlama tarihi)
- Gizli Saklı (İlk tanıtım)
- Balkan Ninnisi (İlk tanıtım)
- İçimizdeki Ateş (Poster)
- Duy Beni (Kadrosu tamamlandı)
- Superstar (Yeni dizi/Başroller)
- Beverly Hills (Uyarlamada yeni bir isim)
- Eflatun (İlk tanıtım)
- Annesinin Kuzusu (Çekimleri başladı)
- Ah Belinda (Çekimleri başladı)
- Barış Akarsu Merhaba (Okuma provası yapıldı)

---

Üç Kuruş - Show TV

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Üç Kuruş, 30 Mayıs Pazartesi yayınlanacak 28. bölümüyle final yapıyor. 

---

Evlilik Hakkında Her Şey - Fox

Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, 31 Mayıs Salı yayınlanacak 33. bölümüyle final yapıyor.

---

Kaderimin Oyunu - Star TV

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu, Birsen Altuntaş haberine göre 26. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. 

---

Baba - Show TV

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba, 31 Mayıs Salı sezon finali yapıyor.

---

Mahkum - Fox

Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum, 2 Haziran Perşembe sezon finali yapıyor.

---

Kıyma - BluTVBaşrollerinde Emrullah Sürmeli, Cengizhan Yurdutek ve Mustafa Yılmaz'ın olduğu, BluTV'nin yeni dizisi Kıyma'nın ilk sezonu yayınlandı. 

---

Seversin - Kanal DBaşrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın yer aldığı Seversin, 1 Haziran Çarşamba başlıyor. 

---

Kuş Uçuşu - NetflixBaşrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu, 3 Haziran'da ilk sezonuyla Netflix'teki yerini alacak. 

---

Senden Daha Güzel - FoxBaşrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik'in yer aldığı Senden Daha Güzel, 7 Haziran Salı başlamaya hazırlanıyor. 

---

Gizli Saklı - FoxBaşrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı yeni Fox dizisi Gizli Saklı'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Balkan Ninnisi - TRT 1Başrollerinde Erdal Özyağcılar ve Özlem Türkad'ın yer aldığı yeni TRT 1 dizisi Balkan Ninnisi'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

İçimizdeki Ateş - Star TVBaşrollerinde Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu'nun yer aldığı Star TV'nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş'in genç kadrosunun posteri yayınlandı. 

---

Duy Beni - Star TVBaşrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yer aldığı, Makbule Kosif'in senaryosunu kaleme aldığı Duy Beni kadrosuna Berk Hakman, Burak Can, Feride Çetin, Durul Bazan, Aytaç Uşun ve Bedir Bedir de dahil oldu. 

---

Superstar - Disney+Diziyle ilgili bilinen tek şey, Birsen Altuntaş haberine göre Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başrollerde olduğu. 

---

Beverly Hills - Ay Yapım'ın, ABD yapımı Beverly Hills dizisini uyarladığı malumunuz. Birsen Altuntaş haberine göre Aslıhan Malbora, dizinin kadrosuna dahil olan ilk isim oldu. 

---

EflatunBaşrollerinde Kerem Bürsin ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Eflatun filminin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Annesinin KuzusuBaşrollerinde Selin Şekerci, Kubilay Aka ve Necip Memili'nin olduğu, Umut Evirgen'in yeni filmi Annesinin Kuzusu'nun çekimlerine başlandı. 

---

Ah Belinda - NetflixBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı OGM Pictures imzalı yeni Netflix Türk filmi Ah Belinda'nın çekimlerine başlandı. 

---

Barış Akarsu MerhabaBaşrollerinde İsmail Ege Şaşmaz ve Aslı Bekiroğlu'nun yer aldığı, genç yaşta trafik kazası sonucu vefat eden Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı, Barış Akarsu Merhaba filminin okuma provaları geçtiğimiz günlerde yapıldı. Filmin çekimlerine de kısa süre içerisinde başlanacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder