Ekrandan Haberler - 27 Haziran-3 Temmuz 2022 - Beklenen Kral

4 Temmuz 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 27 Haziran-3 Temmuz 2022Haber Başlıkları
- Baba (Kadroda bir ayrılık)
- Duy Beni (Başlıyor)
- Behzat Ç. (Kadroda yeni bir isim)
- Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Yeni tanıtım)
- Bir Küçük Gün Işığı (Başrollerden birlikte ilk kare)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Setten ilk kareler)
- Aşkın Kıyameti (Netflix En Çok İzlenenler )
- Barış Akarsu Merhaba (Yeni bir teaser)
- Ah Belinda (Çekimleri tamamlandı)
- Survivor All Star 2022 (Şampiyon)
- Güldürme Beni (Başlıyor)

---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Dilara Aksüyek veda etti. 

---

Duy Beni - Star TVBaşrollerinde Caner Topçu, Rabia Soytürk ve Berk Hakman'ın yer aldığı Duy Beni, 7 Temmuz Perşembe başlıyor.

---

Behzat Ç. - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Behzat Ç. kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Burak Dakak dahil oldu. 

---

Gelsin Hayat Bildiği Gibi - Show TVBaşrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

---

Bir Küçük Gün Işığı - AtvBaşrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın olduğu Bir Küçük Gün Işığı'ndan ilk başrol kareleri servis edildi. 

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvOktay Kaynarca'nın hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrolünde olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam setinden ilk kareler servis edildi. 

---

Aşkın Kıyameti - NetflixBaşrollerinde Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Aşkın Kıyameti, Netflix'te yayına girdiği ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen filmlerinin arasına girdi.

top10.netflix.com/ adresinden haftalık izlenme sayılarını açıklamaya devam eden Netflix, 20-26 Haziran verilerini de açıkladı. 20 Haziran'da yayınlanan film, geçtiğimiz hafta 5,920,000 saat izlenerek Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Filmleri listesine 5. sıradan girdi.

---

Barış Akarsu MerhabaBaşrollerinde İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada'nın yer aldığı Barış Akarsu Merhaba filminden yeni bir teaser geldi.
---

Ah Belinda - NetflixBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Netflix filmi Ah Belinda'nın çekimleri tamamlandı.

---

Survivor All Star 20222022 yılının şampiyonu, Nisa Bölükbaşı oldu. Nisa ayrıca Türk Survivor tarihinin ikinci kadın şampiyonu unvanını da almış oldu. 

---

Güldürme Beni - Show TVDemet Akbağ'ın sunumuyla ekrana gelecek Güldürme Beni, 4 Temmuz Pazartesi başlıyor. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder