Ekrandan Haberler - 8-14 Ağustos 2022 - Beklenen Kral

15 Ağustos 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 8-14 Ağustos 2022Haber Başlıkları
- Alparslan Büyük Selçuklu (Yeni kadın başrol)
- Arka Sokaklar (Kadroda beş yeni isim)
- Aziz (Kadroda yeni bir isim)
- Teşkilat (Kadroda yeni bir isim)
- Senden Daha Güzel (Kadroda yeni bir isim)
- Zeytin Ağacı (50 milyon saate yakın izlenme)
- Kusursuz Kiracı (İlk tanıtımı yayınlandı)
- O Kız (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Bir Küçük Gün Işığı (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Gecenin Ucunda (Çekimlerine başlandı)
- Yalı Çapkını (Çekimlerine başlandı)
- Yazgı (Kadın başrol)
- Yeni İstanbul (Kadroda yeni bir isim)
- Zengin Kız (Kadroda yeni bir isim)
- Kızılcık Şerbeti (Yeni dizi/Başroller)
- Asiye (Yeni dizi/Kadın başrol)
- Ateş Kuşları (Yeni dizi/Kadın başrol)
- Sipahi (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Güven Bana (Çekimleri tamamlandı)

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1Başrolünde Barış Arduç'un olduğu Alparslan Büyük Selçuklu'nun kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Kayra Zabcı oldu. 

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı, 17. sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Arka Sokaklar kadrosuna Cansın Çekili, Batuhan Ekşi, Sebahat Kumaş, Cem Uçan ve Nuray Hüseynova dahil oldular.

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Melisa Aslı Pamuk dahil oldu. 

---

Teşkilat - TRT 1Başrolünde Deniz Baysal'ın yer aldığı, ikinci sezon çekimlerine başlanan Teşkilat kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Yunus Emre Yıldırımer dahil oldu. 

---

Senden Daha Güzel - FoxBaşrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik'in yer aldığı Senden Daha Güzel kadrosuna, Şafak Pekdemir dahil oldu. 

---

Zeytin Ağacı - NetflixBaşrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Fırat Tanış'ın yer aldığı Zeytin Ağacı, Netflix'te yayınlanmasının üzerinden geçen 11 günün sonunda toplam 49 milyon 300 bin saat izlenmeye ulaşarak, 50 milyon sınırına dayandı ve büyük bir başarıya imza atmış oldu. 

---

Kusursuz Kiracı - FoxBaşrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'nün yer aldığı Kusursuz Kiracı'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

O Kız - Kanal DBaşrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akşaboğulları'nın yer aldığı O Kız'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Bir Küçük Gün Işığı - AtvBaşrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Gecenin Ucunda - Star TVBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı Gecenin Ucunda'nın çekimlerine başlandı.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını'nın çekimlerine başlandı. 

---

Yazgı - TV8TV8'in yeni sezonda ekrana gelecek günlük dizisi Yazgı'nın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Yağmur Öztürk oldu. Öztürk dizide Erkan Meriç'le başrolü paylaşacak.

---

Yeni İstanbul - Show TVBaşrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Tansel Öngel'in yer aldığı New Amsterdam uyarlaması Yeni İstanbul'da Astepe'nin partneri, Birsen Altuntaş haberine göre Hazar Ergüçlü oldu.

---

Zengin Kız - FoxBaşrollerinde Alina Boz ve Tarık Emir Tekin'in yer aldığı Zengin Kız'ın kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Müfit Kayacan dahil oldu. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVGold Film'in Show TV için hazırlıklarını sürdürdüğü, Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün senaryosunu kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti'nin başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Barış Kılıç oldular.

---

Asiye - FoxNTC Media'nın Fox için hazırlıklarını sürdürdüğü, senaryosu Onur Koçal tarafından kaleme alınan Karadeniz dizisi Asiye'nin kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Selin Şekerci dahil oldu. 

---

Ateş Kuşları - AtvBozdağ Film'in Atv için hazırlıklarını sürdürdüğü, senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh'in oturacağı Ateş Kuşları'nın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Başak Gümülcinelioğlu oldu.

---

Sipahi - Show TVCNP Film'in Show TV için hazırlıklarını sürdürdüğü, senaryosu Ali Doğançay tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda Hakan İnan'ın oturacağı Sipahi'nin erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Kaan Yıldırım oldu. 

---

Güven BanaBaşrollerinde Cihangir Ceyhan, Pelin Karahan ve Okan Çabalar'ın yer aldığı, Selçuk Aydemir imzası taşıyan komedi, aksiyon türündeki Güven Bana filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Film, 2023'ün ilk ayında vizyonda olacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder