Ekrandan Haberler - 25-31 Temmuz 2022 - Beklenen Kral

1 Ağustos 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 25-31 Temmuz 2022Haber Başlıkları
- Gül Masalı (Kadroda yeni bir isim)
- Zeytin Ağacı (Netflix'te yayında)
- Fandom (İkinci sezonuyla yakında yayında)
- Dünyayla Benim Aramda (İlk tanıtım)
- Sadece Arkadaşız (Çekimleri başladı)
- O Kız (Kadroda bir ayrılık)
- Zengin Kız (Başroller)
- Tuzak (Erkek başroller)
- Çöp Adam (Erkek başrol)
- Hür (Erkek başrol)
- Aşk Laftan Anlamaz (Bolivya'da)
- Aşk Taktikleri (İkinci filmin çekimleri)
- Üçüncü Gün (Yeni film/Başroller)

---

Gül Masalı - AtvBaşrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca'nın yer aldığı Gül Masalı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Keremcem dahil oldu. 

---

Zeytin Ağacı - NetflixBaşrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Fırat Tanış'ın yer aldığı Zeytin Ağacı, Netflix'te yayında.

---

Fandom - beIN CONNECTBaşrollerinde Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ, Eren Vurdem ve Ozan Güçlü'nün yer aldığı beIN CONNECT dizisi Fandom, ikinci sezonuyla yakında yayında olacak. 

---

Dünyayla Benim Aramda - NetflixBaşrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger'in yer aldığı Dünyayla Benim Aramda'dan ilk tanıtım yayınlandı. 

---

Sadece Arkadaşız - ExxenBaşrollerinde Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Love Snack uyarlaması Sadece Arkadaşız'ın çekimlerine başlandı.

---

O Kız - Kanal DBaşrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları'nın olduğu O Kız kadrosuna dahil olan Ogeday Girişken, Birsen Altuntaş haberine göre diziden ayrıldı. 

---

Zengin Kız - FoxMerve Girgin'in yönetmen koltuğunda oturacağı Fox'un yeni sezon dizilerinden Zengin Kız'ın başrolleri Birsen Altuntaş haberine göre Alina Boz ve Tarık Emir Tekin oldu. Kadroda ayrıca Nazan Kesal da yer alıyor. 

---

Tuzak - TV8Eylem Canpolat'ın hikayesini yazdığı TV8'in yeni sezon dizilerinden kod adı Tuzak'ın erkek başrolleri Birsen Altuntaş haberine göre Akın Akınözü ve Talat Bulut oldular.

---

Çöp Adam - Star TVOGM Pictures'ın Star TV için hazırladığı Çöp Adam dizisinde Birsen Altuntaş haberine göre Uraz Kaygılaroğlu erkek başrol oldu. Dizinin kadın başrolü daha belli değil.

---

Hür - TRT DijitalES Film'in TRT Dijital için hazırlıklarını sürdürdüğü Top Gun uyarlaması Hür dizisinde Birsen Altuntaş haberine göre Hilmi Cem İntepe başrolde yer alacak. 

---

Aşk Laftan Anlamaz

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz, 1 Ağustos Pazartesi itibariyle Bolivya'nın Red Uno kanalında Hayat ismiyle yayınlanacak.

---

Aşk Taktikleri - NetflixBaşrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Aşk Taktikleri'nin ikinci filminin çekimlerine başlandı.

---

Üçüncü Gün Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Berk Atan'ın yer aldığı, kadrosunda Derya Alabora, Nursel Köse, Zuhal Yalçın ve Nurseli İdiz'in yer aldığı yeni film Üçüncü Gün'ün çekimlerine başlandı. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder