Ekrandan Haberler - 29 Ağustos-4 Eylül 2022 - Beklenen Kral

5 Eylül 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 29 Ağustos-4 Eylül 2022Haber Başlıkları
- İyilik (Yeni sezonu başlıyor)
- Yargı (Yeni sezon ilk tanıtımı)
- Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi (Yeni tanıtım)
- Teşkilat (Yeni erkek başrol)
- Üç Kız Kardeş (Yeni sezon çekimleri)
- Bir Küçük Gün Işığı (Başlıyor)
- Dünyayla Benim Aramda (İlk resmi fragman)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Yeni tanıtım)
- Aldatmak (İlk tanıtım)
- Gecenin Ucunda (İlk tanıtım)
- Kızılcık Şerbeti (Sıla Türkoğlu'nun partneri)
- Güzel Günler (Yeni dizi)
- Aşıklar Bayramı (Netflix'te yayında)
- İnsanlar İkiye Ayrılır (Yakında Netflix'te)
- Aile Tablosu (Kadro sil baştan/Yeni başroller)

---

İyilik - FoxBaşrollerinde Hatice Şendil ve İsmail Demirci'nin yer aldığı İyilik, 9 Eylül Cuma ikinci sezonuna başlıyor.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nın olduğu Yargı'nın yeni sezon ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yeni tanıtımı yayınlandı. 

---

Teşkilat - TRT 1Kadın başrolünün Deniz Baysal olduğu Teşkilat'ın erkek başrolü, Murat Yıldırım oldu. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in yer aldığı Üç Kız Kardeş ikinci sezon çekimlerine başlandı.

---

Bir Küçük Gün Işığı - AtvBaşrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın olduğu Bir Küçük Gün Işığı, 5 Eylül Pazartesi başlıyor.

---

Dünyayla Benim Aramda - Disney+Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger'in yer aldığı Dünyayla Benim Aramda'nın resmi fragmanı yayınlandı. Dizi, 14 Eylül Çarşamba Disney Plus içeriğinde yerini alacak.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - atvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben bu Cihana Sığmazam'dan yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

---

Aldatmak - atvBaşrollerinde Vahide Perçin ve Ercan Kesal'ın yer aldığı Aldatmak'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Gecenin Ucunda - Star TVBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı Gecenin Ucunda ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'nde Türkoğlu'nun partneri, Birsen Altuntaş haberine göre Doğukan Güngör oldu. 

---

Güzel Günler -TMC'den yeni bir dizi... Senaryosunu Selin Tunç'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı'nın oturacağı yeni bir dizi... Başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı ve Yıldıray Şahinler'in yer aldığı Güzel Günler, yeni sezonda ekranda olacak. 

---

Aşıklar Bayramı - NetflixBaşrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen'in yer aldığı Türk filmi Aşıklar Bayramı, Netflix'te yayında.

---

İnsanlar İkiye Ayrılır - NetflixBaşrollerinde Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın yer aldığı İnsanlar İkiye Ayrılır, 23 Eylül'de Netflix içeriğindeki yerini alacak.

---

Aile TablosuBaşrollerinde Sinem Ünsal ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Aile Tablosu filminde köklü değişiklikler yaşandı ve iki başrol oyuncusuyla da yollar ayrıldı. Filmin yeni başrolleri ise Birsen Altuntaş haberine göre Sevda Erginci ile İsmail Ege Şaşmaz oldular. Gonca Vuslateri ve Güneş Perkün'ün gerçek bir hikayeden yola çıkarak senaryosunu yazdığı Aile Tablosu'nun yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder