Ekrandan Haberler - 5-11 Eylül 2022 - Beklenen Kral

12 Eylül 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 5-11 Eylül 2022Haber Başlıkları
- Senden Daha Güzel (Final)
- Arka Sokaklar (Bir başrol ayrılığı)
- Üç Kız Kardeş (Yeni sezonu başlıyor)
- Mahkum (Yeni sezonu başlıyor)
- Yargı (Yeni sezonu başlıyor)
- Alparslan (Yeni sezon başlama tarihi)
- Teşkilat (Yeni sezon fragmanı)
- Yasak Elma (Yeni sezon ilk fragmanı)
- Tozluyaka (Kadroda yeni bir isim)
- Kuruluş Osman (Kadroda 11 yeni isim)
- Baba (Yeni kadın başrol)
- O Kız (Başlama tarihi)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Başlama tarihi)
- Andropoz (Başlama tarihi)
- Aldatmak (İkinci tanıtım)
- Bir Peri Masalı (İlk tanıtım)
- Aşk ve Umut (İlk tanıtım)
- Tuzak (Setten ilk kareler)
- Güzel Günler (Çekimlerine başlandı)
- Hayat Bugün (Okuma provası yapıldı)
- 1 Kadın 1 Erkek (Netflix'e geliyor)

---

Senden Daha Güzel - Fox

Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik'in yer aldığı Senden Daha Güzel, Birsen Altuntaş haberine göre 17 Eylül Cumartesi yayınlanacak 14. bölümüyle final yapıyor.

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar kadrosuna, Şevket Çoruh sosyal medyadan yaptığı açıklamayla veda ettiğini duyurdu. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in yer aldığı Üç Kız Kardeş, 13 Eylül Salı ikinci sezonuna başlıyor.

---

Mahkum - FoxBaşrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum, 15 Eylül Perşembe ikinci sezonuna başlıyor. 

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, 18 Eylül Pazar yeni sezonuna başlıyor. 

---

Alparslan: Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Barış Arduç ve Kayra Zabcı'nın yer aldığı Alparslan: Büyük Selçuklu, 19 Eylül Pazartesi yeni sezonuna başlamaya hazırlanıyor.

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Deniz Baysal ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı Teşkilat'ın yeni sezon ilk bölümünün fragmanı yayınlandı.

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in olduğu Yasak Elma'nın yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı. 

---

Tozluyaka - FoxBaşrollerinde Dolunay Soysert, Emre Kınay ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Tozluyaka kadrosuna, Sude Zülal Güler dahil oldu. 

---

Kuruluş Osman - atvBaşrolünde Burak Özçelik'in yer aldığı Kuruluş Osman yeni sezon kadrosuna Hakan Yılmaz, Nihat Altınkaya, İpek Karapınar, Deniz Hamzaoğlu, Kaan Yalçın, Almila Uluer Atabeyoğlu, Miray Akay, Begüm Çağla Taşkın, Caner Nalbantoğlu, Talat Can Büyükaltay ve Noyan Üzer dahil oldular.

---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba'nın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Buse Meral oldu. 

---

O Kız - Kanal DBaşrollerinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu'nun yer aldığı O Kız, 21 Eylül Çarşamba başlıyor. 

---

Bir Peri Masalı - FoxBaşrollerinde Alina Boz ve Taro Emir Tekin'in yer aldığı Bir Peri Masalı, 21 Eylül Çarşamba başlıyor.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - atvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam, 20 Eylül Salı başlıyor. 

---

Andropoz - NetflixEngin Günaydın ve Taylan Biraderler imzası taşıyan, Günaydın'ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yer aldığı yeni Netflix Türk dizisi Andropoz 7 Ekim'de Netflix içeriğindeki yerini almaya hazırlanıyor. 

---

Aldatmak - atvBaşrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Feyza Sevil Güngör ve Yusuf Çim'in yer aldığı Aldatmak'ın ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Aşk ve Umut - Kanal DBaşrollerinde Hakan Dinçkol ve Mine Çayıroğlu'nun yer aldığı, Kanal D'nin yeni günlük dizisi Aşk ve Umut'un ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Tuzak - tv8
Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak setinden ilk kareler servis edildi. 

---

Güzel Günler - Başrollerinde Binnur Kaya, Zeynep Çamcı, Olgun Toker ve Ecem Erkek'in yer aldığı, TMC imzası taşıyan Güzel Günler'in çekimlerine başlandı. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli olmadı. 

---

Hayat Bugün - Show TV

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel ve Hande Doğandemir'in yer aldığı Hayat Bugün'ün okuma provası yapıldı.

---

1 Kadın 1 Erkek - NetflixBaşrollerinde Demet Evgar ve Emre Karayel'in yer aldığı fenomen dizi 1 Kadın 1 Erkek, 15 Eylül itibariyle Netflix içeriğinde yerini alacak. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder