Ekrandan Haberler - 19-25 Eylül 2022 - Beklenen Kral

26 Eylül 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 19-25 Eylül 2022Haber Başlıkları
- Duy Beni (Kadroda iki yeni isim)
- Teşkilat (Yeni sezon başlama tarihi)
- Bir Behzat Ç. Hikayesi (Yeni tanıtım)
- Arka Sokaklar (Yeni sezondan kareler)
- Aşk ve Umut (Başlıyor)
- Bir Peri Masalı (Başlıyor)
- Yazgı (İkinci tanıtım)
- Andropoz (Resmi tanıtım)
- Tuzak (Setten yeni kareler)
- Ab-ı Hayat (Kadın başrol)
- Destan ve Mahkum, 'En İyi Dizi' seçildi
- Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanları
- Cem Karaca filmi geliyor

---

Duy Beni - Star TVBaşrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yer aldığı Duy Beni kadrosuna, Ufuk Özkan ve Miro Gerede Erkaya dahil oldu.

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Deniz Baysal ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı Teşkilat, 2 Ekim Pazar yeni sezonuna başlıyor. 

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nden yeni bir tanıtım geldi. 

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Oya Akar'ın yer aldığı Arka Sokaklar'ın yeni sezon çekimlerinden kareler servis edildi. 

---

Aşk ve Umut - Kanal DBaşrollerinde Hakan Dinçkol, Mine Çayıroğlu, Arda Esen, Zafer Demircan ve Cemre Kurum'un yer aldığı yeni günlük dizi Aşk ve Umut, 26 Eylül Pazartesi başlıyor. Dizi, hafta içi her gün saat 16:00'da yeni bölümleriyle yayında olacak. 

---

Bir Peri Masalı - FoxBaşrollerinde Alina Boz ve Taro Emir Tekin'in yer aldığı Bir Peri Masalı, 28 Eylül Çarşamba başlıyor. 

---

Yazgı - tv8Başrollerinde Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk'ün yer aldığı günlük dizi Yazgı'nın ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Andropoz - NetflixBaşrolünde Engin Günaydın'ın yer aldığı yeni Netflix dizisi Andropoz'un resmi fragmanı yayınlandı. Dizi, 7 Ekim'de yayında olacak. 

---

Tuzak - tv8

Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak setinden yeni kareler servis edildi. 

---

Ab-ı Hayat - Star TVOGM Pictures'dan Star TV için yeni bir dizi... Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturacağı, erkek başrolünün Birkan Sokullu olduğu ilk olarak Lavanta Konağı ismiyle duyurulan, daha sonra adının Ab-ı Hayat olarak değiştirildiği yeni dizinin kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Hilal Altınbilek oldu. 

---

Destan ve Mahkum 17. Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde 'En İyi Dizi' seçildiler39 ülkeden 225 drama dizisinin katıldığı 2022 Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde "En İyi Drama" kategorisinde Destan ve Mahkum dizileri ödülü almaya hak kazandı. Tebrikler.

---

Pantene Altın Kelebek Yıldızı ParlayanlarıBu yıl 48.'si düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek'in Yıldızı Parlayanları Su Burcu Yazgı Coşkun, Özgü Kaya, Nilsu Berfin Aktaş ve Taro Emir Tekin'den kare servis edildi. Ayrıca pantenealtinkelebekodulleri.com'da oylama da başladı. 

---

Cem Karaca filmi geliyorFikri Hayat Prodüksiyon ve Aytaç Medya ortak yapımcılığında, senaryosunu Mert Dikmen'in kaleme aldığı Cem Karaca'nın hayatının anlatılacağı biyografik film geliyor. 2023 sonunda vizyona planlanan filmin henüz başrolü ve yönetmeni ise belli değil. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder