Ekrandan Haberler - 12-18 Eylül 2022 - Beklenen Kral

19 Eylül 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 12-18 Eylül 2022Haber Başlıkları
- Seversin (Gün değişikliği/Final kararı)
- Emanet (Yeni sezonuna başlıyor)
- Alparslan (Yeni sezonuna başlıyor)
- Yasak Elma (Yeni sezonuna başlıyor) 
- Baba (Yeni sezonuna başlıyor)
- Duy Beni (Kadroda başrol ayrılıkları)
- Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Kadroda yeni bir isim)
- Kuş Uçuşu (İki ve üçüncü sezonları gelecek)
- Zeytin Ağacı (İkinci sezonu gelecek)
- Teşkilat (Yeni sezon ikinci tanıtımı)
- Kardeşlerim (50 ülkede)
- Dünyayla Benim Aramda (Yayında)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Başlıyor)
- Bir Peri Masalı (Başlıyor)
- O Kız (Başlıyor)
- Aldatmak (Başlıyor)
- Yalı Çapkını (Başlıyor)
- Gecenin Ucunda (İkinci tanıtım)
- Yazgı (İlk tanıtım)
- Bir Behzat Ç. Hikayesi (Afişi yayınlandı)
- Hayat Bugün (Çekimlerine başlandı)
- Toprak ile Fidan (Çekimlerine başlandı)
- Magarsus (Okuma provası yapıldı)
- Cennet'in Çocukları (Kadın başrol)
- Sipahi (Kadın başrol)
- Mavi Sürgün (Yeni dizi/Başrol)
- Kaderimin Oyunu (Angola, Mozambik)
- Burçlar (Vizyonda)
- Akış (Vizyona giriyor)

---

Seversin - Kanal D

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün yer aldığı Seversin, 19 Eylül itibariyle pazartesileri ekrana gelecek. Birsen Altuntaş haberine göre ise dizi 21. bölümünde final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 16. bölümünün yayınlandığını da not düşeyim.

---

Emanet - Kanal 7Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nana Stambolishvili'nin yer aldığı günlük dizi Emanet, 19 Eylül Pazartesi itibariyle üçüncü sezonuna başlıyor. 

---

Alparslan: Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Barış Arduç ve Kayra Zabcı'nın yer aldığı Alparslan: Büyük Selçuklu, 19 Eylül Pazartesi itibariyle ikinci sezonuna başlıyor. 

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in olduğu Yasak Elma, 19 Eylül Pazartesi itibariyle üçüncü sezonuna başlıyor. 

---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş, Haluk Bilginer ve Buse Meral'in yer aldığı Baba, 20 Eylül Salı itibariyle yeni sezonuna başlıyor. 

---

Duy Beni - Star TVBaşrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yer aldığı Duy Beni kadrosuna, iki başrol Ege Kökenli ile Berk Hakman birer bölüm arayla veda ettiler.

---

Gelsin Hayat Bildiği Gibi - Show TVBaşrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Tolga Güleç dahil oldu. 

---

Kuş Uçuşu - NetflixBaşrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu'nun iki ve üçüncü sezonlarının yakında çekilmeye başlanacağı, başrollerden İbrahim Çelikkol tarafından verdiği bir röportaj sırasında ilan edildi. 

---

Zeytin Ağacı - NetflixBaşrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Murat Boz'un yer aldığı Zeytin Ağacı'nın ikinci sezonunun da olacağı, başrollerden Seda Bakan tarafından verdiği bir röportaj sırasında ilan edildi.

---

Teşkilat - TRT1Başrollerinde Deniz Baysal ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı Teşkilat'ın üçüncü sezon ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Kardeşlerim - atvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim'den büyük bir başarı... Yurtdışına 'For My Family' ismiyle pazarlanan dizi Rusya, Kazakistan, İspanya, Lübnan, Romanya ve Peru'nun da dahil olmasıyla birlikte, toplam 50 ülkeye lisanslanarak büyük bir başarıya imza atmış oldu.

---

Dünyayla Benim Aramda - Disney+Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger'in yer aldığı Dünyayla Benim Aramda, Disney Plus içeriğindeki yerini aldı.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - atvBaşrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil'in yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam, 20 Eylül Salı başlıyor.

---

Bir Peri Masalı - FoxBaşrollerinde Alina Boz ve Taro Emir Tekin'in yer aldığı Bir Peri Masalı, 21 Eylül Çarşamba başlıyor. 

---

O Kız - Kanal DBaşrollerinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu'nun yer aldığı O Kız, 21 Eylül Çarşamba başlıyor.

---

Aldatmak - atvBaşrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu ve Yusuf Çim ve Feyza Sevil Güngör'ün yer aldığı Aldatmak, 22 Eylül Perşembe başlıyor. 

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını, 23 Eylül Cuma başlıyor. 

---

Gecenin Ucunda - Star TVBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı Gecenin Ucunda'nın ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Yazgı - tv8Başrollerinde Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk'ün yer aldığı yeni günlük dizi Yazgı'nın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi teaser afişi yayınlandı.

---

Hayat Bugün - Show TVBaşrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel ve Hande Doğandemir'in yer aldığı, New Amsterdam uyarlaması Hayat Bugün'ün çekimlerine başlandı.

---

Toprak ile Fidan - Star TVBaşrollerinde Hazal Adıyaman ve Osman Aydın'ın yer aldığı yeni günlük dizi Toprak ile Fidan'ın çekimlerine başlandı. 

---

Magarsus - BluTV
Başrollerinde Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul ve Merve Dizdar'ın yer aldığı BluTV'nin yeni dizisi Magarsus'un okuma provası geçtiğimiz günlerde yapıldı. 

---

Cennet'in Çocukları - TRT 1Başrollerinde Ayça Bingöl ve Alp Navruz'un yer aldığı Cennet'in Çocukları'nda Navruz'un partneri, Birsen Altuntaş haberine göre İrem Helvacıoğlu oldu. 

---

Sipahi - Show TVBaşrolünde Kaan Yıldırım'ın yer aldığı Sipahi'nin kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Özge Gürel oldu. 

---

Mavi Sürgün - O3 Medya'dan yeni bir dizi... Önce Güney Amerika, daha sonra Türkiye'de yayınlanacak olan, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun'un oturduğu 26 bölüm olarak planlanan Mavi Sürgün'ün başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak oldu. Dizinin kanalı ise henüz belli değil.

---

Kaderimin OyunuBaşrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı, 26. bölümü ile final yapan Kaderimin Oyunu, 28 Eylül itibariyle 'Vidas Ocultas' adıyla Angola ve Mozambik'te yayınlanmaya başlanacak. 

---

BurçlarBaşrollerinde Ali Ersan Duru, Gözde Mutluer ve Ferman Akgül'ün yer aldığı Burçlar filmi, 16 Eylül Cuma vizyona girdi.

---

AkışBaşrollerinde Selçuk Yöntem, Taro Emir Tekin ve Yasemin Szawlowski'nin yer aldığı Reflection (Akış), 23 Eylül Cuma vizyona giriyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder