Ekrandan Haberler - 12-18 Aralık 2022 - Beklenen Kral

19 Aralık 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 12-18 Aralık 2022Haber Başlıkları
- Tozluyaka (Final)
- Yalnız Kurt (Final kararı)
- Tuzak (Gün değişikliği)
- Camdaki Kız (Kadroda yeni bir isim)
- Bozkır (İkinci sezon tanıtımı)
- Şahsiyet (İkinci sezonu geliyor)
- Barbaros Hayreddin (Başlama tarihi)
- Sıfırıncı Gün (Başlama tarihi)
- Taçsız Prenses (Yeni tanıtım)
- Şahmaran (Setten ilk kareler)
- Al Sancak (Setten ilk kareler)
- Gülcemal (Erkek başrolü değişti)
- Ab-ı Hayat (Kadın başrolü değişti)
- Sevda Mecburi İstikamet (Afişi yayınlandı)
- Dikkat Köpek Var (Vizyon tarihi)

---

Tozluyaka - Fox

Başrollerinde Dolunay Soysert, Emre Kınay ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Tozluyaka, Birsen Altuntaş haberine göre 25 Aralık Pazar, 26. bölümüyle final yapıyor.
---

Yalnız Kurt - Atv

Başrollerinde Hasan Deniz Yaran, Jessica May ve Cihan Ünal'ın yer aldığı Yalnız Kurt, 32. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 30. bölümünün yayınlandığını not düşeyim.

---

Tuzak - TV8

Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak, 22 Aralık itibariyle artık perşembeleri ekrana gelecek.

---

Camdaki Kız - Kanal DBaşrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Metin Alkan dahil oldu. Alkan dizide Nalan'ın öz babasına hayat verecek. 

---

Bozkır - BluTVBaşrollerinde Yiğit Özşener ve Furkan Andıç'ın yer aldığı Bozkır'ın ikinci sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. 

---

Şahsiyet - Disney+

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Cansu Dere'nin yer aldığı, ilk sezonu PuhuTV'de yayınlanan Şahsiyet, Birsen Altuntaş haberine göre ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin şu an için cast çalışmaları sürmekteymiş.

---

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı - TRT 1Başrolünde Tolgahan Sayışman'ın yer aldığı Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı, 23 Aralık Cuma başlıyor.

---

Sıfırıncı Gün - TV8Başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Damla Colbay ve Berk Cankat'ın yer aldığı Sıfırıncı Gün, 28 Aralık Çarşamba başlamaya hazırlanıyor. 

---

Taçsız Prenses - FoxBaşrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Taçsız Prenses'ten yeni bir tanıtım daha geldi. 

---

Şahmaran - Netflix


Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yer aldığı Şahmaran'dan ilk kareler servis edildi. 

---

Al Sancak - TRT 1
Başrollerinde Uğur Güneş, Gülsim Ali ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Al Sancak'ın çekimlerine başlandı ve setten ilk kareler de servis edildi.

---

Gülcemal - FoxFox'da ekrana gelecek, senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan Gülcemal dizisinden, Birsen Altuntaş haberine göre Serkan Çayoğlu çekim takvimi uyuşmazlığı nedeniyle ayrıldı. Yerine ise Murat Ünalmış ile anlaşıldı.

---

Ab-ı Hayat - Star TVStar TV'de ekrana gelecek, Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu Nuran Evren Şit tarafından kaleme alınan Ab-ı Hayat kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Hilal Altınbilek veda etti ve yerine Ebru Şahin ile anlaşıldı. Şahin, dizide Birkan Sokullu ile başrolleri paylaşacak.

---

Sevda Mecburi İstikametBaşrollerinde Selin Şekerci, Kubilay Aka ve Selçuk Yöntem'in yer aldığı Sevda Mecburi İstikamet'in afişi yayınlandı. Film, 6 Ocak'ta vizyona girecek.

---

Dikkat Köpek VarBaşrollerinde Nusret Toplar, Onur Büyüktopçu, Güney Kılıç ve Ergün Özfırıncı'nın yer aldığı Dikkat Köpek Var, 30 Aralık'ta vizyona giriyor. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder