Ekrandan Haberler - 5-11 Aralık 2022 - Beklenen Kral

12 Aralık 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 5-11 Aralık 2022Haber Başlıkları
- Darmaduman (Final kararı)
- Bir Peri Masalı (Final kararı)
- Tuzak (Final iptal)
- Yalı Çapkını (Kadroda bir ayrılık)
- Yalnız Kurt (Kadroda bir ayrılık)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni bir isim)
- Behzat Ç. (Yayında)
- Ayak İşleri (3. sezon başlama tarihi)
- Sipahi (Başlıyor)
- Hayatımın Şansı (Başlıyor)
- Taçsız Prenses (İlk tanıtım)
- Dokuz Oğuz (İlk tanıtım)
- EGO (Çekimlerine başlandı)
- Aile (Yeni kadın başrol)
- Disney+ abonelik ücretlerine zam yaptı
- Kurak Günler (Vizyonda)
- Huysuz Virjin filmi geliyor

---

Darmaduman - Fox

Başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz'ın yer aldığı Darmaduman, Birsen Altuntaş haberine göre 9. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 7. bölümü ekrana gelmişti. 

---

Bir Peri Masalı - Fox

Başrollerinde Alina Boz ve Taro Emir Tekin'in yer aldığı Bir Peri Masalı, Birsen Altuntaş haberine göre 13. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 11. bölümü ekrana gelmişti. 

---

Tuzak - TV8Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak'ın final kararı geri alındı. TV8'in sahibi Acun Ilıcalı yaptığı sosyal medya paylaşımıyla dizinin 13. bölümde final yapmayacağını duyurdu.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Menderes Samancılar veda etti. 

---

Yalnız Kurt - AtvBaşrollerinde Hasan Denizyaran, Jessica May ve Cihan Ünal'ın yer aldığı Yalnız Kurt kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre 29. bölümünde Altan Gördüm veda ediyor. 

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil'in yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Burak Çelik dahil oldu. 

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yeni sezonu yayında.

---

Ayak İşleri - Gain Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar'ın yer aldığı Ayak İşleri 3. sezonu 1 Ocak'ta yayında olacak.

---

Sipahi - Show TVBaşrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Sipahi, 12 Aralık Pazartesi başlıyor. 

---

Hayatımın Şansı - FoxBaşrollerinde Alican Yücesoy, Şifanur Gül ve Musa Uzunlar'ın yer aldığı Hayatımın Şansı, 14 Aralık Çarşamba başlıyor.

---

Taçsız Prenses - FoxBaşrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Taçsız Prenses ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Dokuz Oğuz - FoxBaşrollerinde Kubilay Aka, Yasemin Allen ve Deniz Işın'ın yer aldığı Dokuz Oğuz'un ilk tanıtımı yayınlandı.

---

EGO - FoxBaşrollerinde Alperen Duymaz ve Rüya Helin Demirbulut'un yer aldığı EGO'nun çekimlerine başlandı. 

---

Aile - Show TVBaşrollerinin daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'den oluşacağı ilan edilen Aile dizisinde kadın başrol değişikliği gerçekleşti. Birsen Altuntaş haberine göre Özpirinçci ile yollar ayrıldı ve yerine Serenay Sarıkaya ile anlaşıldı. 

---

Disney+ abonelik ücretlerine zam yaptı

Türkiye'de yayına 34,99 liradan giriş yapan Disney+ fiyatlarında artışa gitti. Buna göre 8 Aralık itibariyle abone olacaklar için aylık ücret 64,99'a çıkartıldı. 8 Aralık öncesi kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklik olmayacak.

---

Kurak GünlerBaşrollerinde Selahattin Paşalı ve Ekin Koç'un yer aldığı, Emin Alper imzası taşıyan Kurak Günler vizyonda.

---

Huysuz Virjin filmi geliyorHuysuz Virjin biyografi filmi için çalışmalar başladı. Yaklaşık üç yıldır hazırlıkları süren filmin araştırma, geliştirme ve içerik oluşturma süreci Müslüm ve Bergen filmlerinin de yaratıcı kadrosu olan ekip tarafından gerçekleştirildi. Gazeteci yazar Gülşen İşeri, projenin araştırma sürecini senaryo ekibi ve Erdinç Ulutaş’la birlikte yönetti. Projenin baş danışmanı ise Armağan Çağlayan.

Henüz yönetmeni ve kadrosu belli olmayan, 2023 yılında vizyona girmesi planlanan filmin yapımcılığını Alim Yapım ile birlikte Amorf Film üstleniyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder