Ekrandan Haberler - 19-25 Aralık 2022 - Beklenen Kral

26 Aralık 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 19-25 Aralık 2022Haber Başlıkları
- Baba (Final)
- Kadere Karşı (Final kararı)
- Alparslan (Kadroda yeni bir isim)
- Yalı Çapkını (Romanya'da)
- Ateş Kuşları (İlk bölüm tanıtımı)
- Ömer (İlk tanıtım)
- Sarmaşık Zamanı (Çekimlerine başlandı)
- Adım Farah (Kadroda iki yeni isim)
- Aile (Kadroda yeni bir isim)
- Tatlı Hayat, Acı Aşk (Yeni dizi/Başroller)
- Kasaba (Yeni dizi/Başroller)
- Prestij Meselesi (İlk fragman)
- Cenazemize Hoşgeldiniz (İlk fragman)
- 49 (Afiş)
- O Ses Yılbaşı (Bu seneki konuklar)

---

Baba - Show TV

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba, 27 Aralık Salı 30. bölümüyle final yapıyor. 

---

Kadere Karşı - TV8

Başrollerinde Emine Ün, Hakan Eratik, Nur Erkul ve Gökçem Çoban'ın yer aldığı günlük dizi Kadere Karşı, Birsen Altuntaş haberine göre düşük izlenme oranları sebebiyle 40. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. 

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1Başrolünde Barış Arduç'un yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna, Kanbolat Görkem Arslan dahil oldu. Arslan dizide Kutalmış karakterine hayat verecek. 

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını, 6 Ocak itibariyle Romanya'nın Antena 1 kanalında yayınlanmaya başlayacak.

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Burak Tozkoparan, Hande Soral ve Görkem Sevindik'in yer aldığı Ateş Kuşları'ndan ilk bölüm tanıtımı yayınlandı.

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer'in ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Sarmaşık Zamanı - TODBaşrollerinde Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı beIN'in yeni dijital platformu TOD'un dizisi Sarmaşık Zamanı'nın çekimlerine başlandı. 

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Lale Başar ve Ali Sürmeli dahil oldular.

---

Aile - Show TVBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aile kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Levent Ülgen dahil oldu. 

---

Tatlı Hayat, Acı Aşk - AtvBaba Film'in Atv için hazırlıklarını sürdürdüğü, yönetmen koltuğunda Hatice Memiş'in oturacağı Tatlı Hayat, Acı Aşk'ın başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Merih Öztürk ve Keremcem oldular.

---

Kasaba - NetflixBir Film'in Netflix için hazırlıklarını sürdürdüğü, Deniz Karaoğlu ile Doğu Yaşar Akar'ın senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Seren Yüce'nin oturacağı Kasaba'nın başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Büşra Develi ve Ozan Dolunay oldular. Dizinin kadrosunda yer alan diğer önemli isimler ise Okan Yalabık ve Özgürcan Çevik.

---

Prestij MeselesiBaşrollerinde Engin Hepileri, Biran Damla Yılmaz, Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve Aslıhan Güner'in yer aldığı Prestij Meselesi'nin ilk fragmanı yayınlandı.

---

Cenazemize HoşgeldinizBaşrollerinde Gonca Vuslateri, Erkan Can, İsmail Ege Şaşmaz, Sevda Erginci, Timur Acar ve Güven Hokna'nın yer aldığı Cenazemize Hoşgeldiniz'in ilk fragmanı yayınlandı.

---

49 Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık'ın yer aldığı 49'un afişi yayınlandı.

---

O Ses Yılbaşı - TV8O Ses Yılbaşı'nın bu seneki konukları Alina Boz, Aslıhan Malbora, Ayça Ayşin Turan, Büşra Pekin, Cemal Can Canseven, Cemre Baysel, Danla Bilic, Ebru Şahin, Kerem Alışık, Melis Sezen, Nilsu Berfin Aktaş, Onur Buldu, Selin Şekerci ve Talat Bulut olacak. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder