Ekrandan Haberler - 26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 - Beklenen Kral

2 Ocak 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 26 Aralık 2022-1 Ocak 2023Haber Başlıkları
- Camdaki Kız (Kadroda bir ayrılık)
- Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Kadroda bir ayrılık)
- Yasak Elma (Kadroda yeni bir isim)
- Yalı Çapkını (Kadroda yeni bir isim)
- Sipahi (Kadroda yeni bir isim)
- Aldatmak (Kadroda yeni bir isim)
- Ömer (Başlama tarihi)
- Taçsız Prenses (Yeni tanıtım)
- EGO (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Kerem Bürsin, Ay Yapım ile anlaştı
- Yılbaşı Gecesi (Yayında)
- Dikkat Köpek Var (Vizyonda)
- Sevda Mecburi İstikamet (Vizyona giriyor)
- Cenazemize Hoşgeldiniz (Yeni tanıtım)
- Survivor 2023 (Başlıyor)

---

Camdaki Kız - Kanal DBaşrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız'a, yayınlanan son bölümünde Nur Sürer veda etti. Kanal karakterin vedası ardından, iki gazetesinde tam sayfa ölüm ilanı vererek ilginç bir çalışmaya imza attı.

---

Gelsin Hayat Bildiği Gibi - Show TVBaşrollerinde Devrim Özkan ve Ertan Saban'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre 25. bölümünde, Özlem Türay veda edecek.

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, Nehir Erdoğan konuk oluyor. Erdoğan dizide Julia karakterine hayat verecek.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Mine Tugay dahil oldu. Tugay dizide, Emre Altuğ'un hayat verdiği Orhan'ın eski sevgilisi Defne'ye hayat verecek.

---

Sipahi - Show TVBaşrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Sipahi kadrosuna, Ece Dizdar dahil oldu. Dizdar, Kerem Alışık'ın hayat verdiği Yıldırım'ın Gaziantep sahnelerinde diziye dahil olarak, dengeleri değiştirecek.

---

Aldatmak - AtvBaşrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı Aldatmak kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Yusuf Çim'e partner olarak Selin Kahraman dahil oldu. 

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer, 9 Ocak Pazartesi başlıyor. 

---

Taçsız Prenses - FoxBaşrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Taçsız Prenses'den yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

---

EGO - FoxBaşrollerinde Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk'un yer aldığı EGO'dan (Erkeklere Güven Olmaz) ilk tanıtım yayınlandı.

---

Kerem Bürsin, Ay Yapım'la anlaştı

Birsen Altuntaş haberine göre Kerem Bürsin, 2023 yılı için Ay Yapım'la anlaşma imzaladı. Oyuncu birkaç projede birden yer alacak.

---

Yılbaşı Gecesi - Disney+Başrollerinde  Gülse Birsel, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Boz ve Şebnem Bozoklu'nun yer aldığı Türk filmi Yılbaşı Gecesi, Disney+'da yayında.

---

Dikkat Köpek Var Başrollerinde Nusret Toplar, Onur Büyüktopçu, Güney Kılıç ve Ergün Özfırıncı'nın yer aldığı Türk filmi Dikkat Köpek Var, sinemalarda. Bu arada çok özel bir durum var, filmin 8 Ocak'a kadar satılacak bilet sayısı kadar TL, yapım şirketi tarafından sokak canlarına bağışlanacak.

---

Sevda Mecburi İstikametBaşrollerinde Selin Şekerci, Kubilay Aka ve Selçuk Yöntem'in yer aldığı Türk filmi Sevda Mecburi İstikamet, 6 Ocak'ta vizyona giriyor.

---

Cenazemize HoşgeldinizBaşrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Gonca Vuslateri, Erkan Can, Timur Acar, Güven Hokna'nın yer aldığı Türk filmi Cenazemize Hoşgeldiniz'den yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

---

Survivor 2023Survivor 2023, 15 Ocak Pazar başlıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder