Ekrandan Haberler - 2-8 Ocak 2023 - Beklenen Kral

9 Ocak 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 2-8 Ocak 2023Haber Başlıkları
- İyilik (Final kararı)
- Yalı Çapkını (Kadroda yeni bir isim daha)
- Leyla ile Mecnun (Dördüncü sezon tanıtımı)
- Bozkır (İkinci sezon tanıtımı)
- Yalnız Kalpler (Yeni günlük dizi)
- Ömer (Başlıyor)
- Taçsız Prenses (Başlıyor)
- Ateş Kuşları (Başlıyor)
- Şahmaran (Resmi fragman)
- Dokuz Oğuz (Üçüncü tanıtım)
- Adım Farah (Çekimlerine başlandı) 
- Veda Mektubu (İlk ship karesi)
- Kasaba (Çekimleri başladı)
- Gülcemal (Kadın başrol)
- Alice Müzikali (Yayınlanma tarihi)
- Sevda Mecburi İstikamet (Vizyonda)
- Survivor (Başlıyor)

---

İyilik - Fox

Başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey'in yer aldığı İyilik, Birsen Altuntaş haberine göre 27. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 24. bölümünün yayınlandığını da not düşeyim.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna Mine Tugay'ın ardından şimdi de, Birsen Altuntaş haberine göre Fırat Çelik dahil oldu. Efe karakterine hayat verecek Çelik'in dizide beş bölüm yer alması planlanmaktaymış.

---

Leyla ile Mecnun - ExxenBaşrollerinde Ali Atay, Deniz Işın, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Köksel Engür ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun'un dördüncü sezon tanıtımı yayınlandı. 

---

Bozkır - BluTVBaşrollerinde Yiğit Özşener ve Furkan Andıç'ın yer aldığı Bozkır'ın ikinci sezon tanıtımı yayınlandı. 

---

Yalnız Kalpler - FoxKadrosu Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Dilek Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar'dan oluşan yeni günlük dizi Yalnız Kalpler, 9 Ocak Pazartesi başlıyor. Dizi, hafta içi her gün 18:00'da yayında olacak.

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer, 9 Ocak Pazartesi başlıyor. 

---

Taçsız Prenses - FoxBaşrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Taçsız Prenses, 10 Ocak Salı başlıyor. 

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik'in yer aldığı Ateş Kuşları, 13 Ocak Cuma başlıyor.

---

Şahmaran - NetflixBaşrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı Şahmaran'dan resmi fragmanı yayınlandı.

---

Dokuz Oğuz - FoxBaşrollerinde Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Allen'ın yer aldığı Dokuz Oğuz'un üçüncü tanıtımı yayınlandı.

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Engin Akyürek ve Demet Özdemir'in yer aldığı Adım Farah'ın çekimlerine başlandı. 

---

Veda Mektubu - Kanal DBaşrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar'ın yer aldığı, henüz çekimlerine başlanmayan Veda Mektubu'ndan ilk ship karesi geldi. 

---

Kasaba - NetflixBaşrollerinde Ozan Dolunay, Büşra Develi ve Okan Yalabık'ın yer aldığı Kasaba'nın çekimlerine başlandı. Dizide yüklü miktarda para bulan üç kişinin hikayesi anlatılacak. 

---

Gülcemal - FoxErkek başrolünün Murat Ünalmış olduğu Fox'un yeni dizisi Gülcemal'in kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Melis Sezen oldu. 

---

Alice Müzikali - Disney+Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Alice Müzikali, 10 Şubat'ta Disney+'da yayında.

---

Sevda Mecburi İstikametBaşrollerinde Selin Şekerci, Kubilay Aka ve Selçuk Yöntem'in yer aldığı Sevda Mecburi İstikamet, vizyonda.

---

SurvivorBu yıl üç ayrı yarışmacı grubun söz konusu olduğu Survivor, 15 Ocak Pazar yeni sezonuna başlıyor. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder