Ekrandan Haberler - 16-22 Ocak 2023 - Beklenen Kral

23 Ocak 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 16-22 Ocak 2023Haber Başlıkları
- Bir Küçük Gün Işığı (Kadroda yeni bir isim)
- Yalı Çapkını (30'dan fazla ülkede)
- Şahmaran (Yayında)
- Dokuz Oğuz (Başlıyor)
- EGO (Afişi yayınlandı)
- Aile (Afişi yayınlandı)
- Adım Farah (İlk başrol karesi)
- İki Yabancı (Yeni dizi/Başroller)
- Kaderimin Oyunu (Panama'da)
- Rüyanda Görürsün (Film/Fragman)
- 49 (Film/Vizyonda)

---

Bir Küçük Gün Işığı - AtvBaşrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı kadrosuna, Altan Erkekli dahil oldu. Erkekli dizide Alper'in babasına hayat verecek.

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını, uluslararası dağıtımını üstlenen Eccho Rights'ın yaptığı açıklamaya göre şimdiye kadar 30'dan fazla ülkeye satıldı. Bu sezonun en yüksek reytinglerini almayı başaran dizi, yurtdışında Golden Boy ismiyle ekrana gelmekte.

---

Şahmaran - NetflixBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yer aldığı Şahmaran, ilk sezonuyla Netflix'te yayında.

---

Dokuz Oğuz - FoxBaşrollerinde Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Kay Allen'ın yer aldığı Dokuz Oğuz, 28 Ocak Cumartesi başlıyor. 

---

EGO - FoxBaşrollerinde Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Helin Demirbulut ve Ahmet Kayakesen'in yer aldığı EGO'nun afişi yayınlandı. 

---

Aile - Show TVBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aile'nin afişi yayınlandı. 

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah'tan ilk başrol karesi geldi. 

---

İki Yabancı - FoxTIMS&B'den Fox için yeni bir dizi... Senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturacağı İki Yabancı'nın başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Hande Erçel ve Burak Deniz oldular. İkili daha önce de Show TV'de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde partnerlik yapmışlardı.

---

Kaderimin OyunuBaşrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral'ın yer aldığı, geçtiğimiz sezon final yaparak ekrana veda eden Kaderimin Oyunu, 'Juegos De Destino' adıyla Panama'nın Telemetro kanalında yayınlanmaya başladı. 

---

Rüyanda Görürsün - Prime VideoBaşrollerinde Burcu Özberk ve Murat Boz'un yer aldığı Rüyanda Görürsün'den fragman yayınlandı. Prime Video'nun ilk yerli orijinal yapımı özelliğini taşıyan film, 3 Şubat'ta platformda yayında olacak.

---

49Başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Hande Doğandemir'in yer aldığı 49 filmi, vizyonda.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder