Ekrandan Haberler - 28 Kasım-4 Aralık 2022 - Beklenen Kral

5 Aralık 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 28 Kasım-4 Aralık 2022Haber Başlıkları
- Hayat Bugün (Final)
- Yazgı (Final kararı)
- Kasaba Doktoru (Gün değişikliği)
- Camdaki Kız (Kadroda iki ayrılık)
- Aldatmak (Kadroda iki yeni isim)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Kadroda yeni bir isim)
- Yürek Çıkmazı (Kadroda yeni bir isim)
- Sıcak Kafa (Yayında)
- Behzat Ç. (Başlıyor)
- Sipahi (Başlama tarihi)
- Rise of Empires: Ottoman (Yeni tanıtım)
- Hayatımın Şansı (Afişi yayınlandı)
- Ateş Kuşları (İkinci tanıtım)
- Al Sancak (İlk tanıtım)
- Sıfırıncı Gün (İlk tanıtım)
- Ömer (Kadın başrol)
- Benim Adım Farah (Kadın başrol)
- Taçsız Prenses (Kadın başrol)
- Dokuz Oğuz (Çekimlerine başlandı)
- Destan (Venedik TV Ödülleri'nde)
- Yılbaşı Gecesi (Afişi yayınlandı)
- Alice Müzikali (Dijital platformda)
- Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

---

Hayat Bugün - Show TV

Başrollerinde Ulaş Tuna Aptepe, Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir ve Tansel Öngel'in yer aldığı Hayat Bugün, düşük izlenme oranları sebebiyle 7 Aralık Çarşamba ekrana gelecek 8. bölümüyle final yapıyor. 

---

Yazgı - TV8

Başrollerinde Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk'ün yer aldığı günlük dizi Yazgı, Birsen Altuntaş haberine göre aldığı düşük izlenme oranları sebebiyle 70. bölümünde final yapmaya hazırlanıyor. 

---

Kasaba Doktoru - TRT 1

Başrollerinde Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ve Vildan Atasever'in yer aldığı Kasaba Doktoru'nun, 7 Aralık itibariyle yeni bölümleri artık çarşamba akşamları yayınlanacak.

---

Camdaki Kız - Kanal D
Başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre 61. bölümünde Hande Ataizi ve Laçin Ceylan veda edecekler.

---

Aldatmak - AtvBaşrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu ve Yusuf Çim'in yer aldığı Aldatmak kadrosuna, Defne Samyeli ve Aras Aydın dahil oldular.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil'in yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Engin Benli dahil oldu. 

---

Yürek Çıkmazı - TRT 1Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Yürek Çıkmazı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Mehmet Aslantuğ dahil oldu. 

---

Sıcak Kafa - NetflixBaşrollerinde Osman Sonant ve Hazal Subaşı'nın yer aldığı Sıcak Kafa, ilk sezonuyla Netflix'te yayında.

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, 6 Aralık Salı yeni sezonuna başlıyor. 

---

Sipahi - Show TVBaşrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Sipahi, 12 Aralık Pazartesi başlamaya hazırlanıyor. 

---

Rise of Empires: Ottoman - NetflixBaşrollerinde Cem Yiğit Üzümoğlu ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Rise of Empires: Ottoman'ın ikinci sezonundan yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Sezon, 29 Aralık'ta yayında olacak.

---

Hayatımın Şansı - FoxBaşrollerinde Alican Yücesoy ve Şifanur Gül'ün yer aldığı Hayatımın Şansı'nın afişi yayınlandı. 

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Burak Tozkoparan, Hande Soral ve Görkem Sevindik'in yer aldığı Ateş Kuşları'ndan ikinci tanıtım yayınlandı.

---

Al Sancak - TRT 1Başrolünde Uğur Güneş'in yer aldığı Al Sancak'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Sıfırıncı Gün - TV8Başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat ve Berk Cankat'ın yer aldığı Sıfırıncı Gün'ün ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Ömer - Star TVOGM Pictures imzası taşıyan, erkek başrolünün Selahattin Paşalı olduğu daha önce ilan edilen Ömer'in kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Gökçe Bahadır oldu. Shitsel uyarlaması dizinin senaryosu Gülizar Irmak tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturacak.

---

Benim Adım Farah - FoxO3 Yapım imzası taşıyan, erkek başrolünün Engin Akyürek olduğu daha önce ilan edilen Benim Adım Farah'ın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Demet Özdemir oldu. Mafyayla iş birliği yapmak zorunda kalan Fas asıllı Farah'ın, mafyanın ilk başlarda nefret ettiği adamı Tahir'le yaşayacağı büyük bir aşkı anlatacak dizinin yönetmeni Recai Karagöz.

---

Taçsız Prenses - FoxMF Yapım imzası taşıyan, erkek başrolünün İsmail Hacıoğlu olduğu daha önce ilan edilen Taçsız Prenses'in kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Sümeyye Aydoğan oldu. Senaryosu Pınar Bulut-Onur Koralp ikilisi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmeni, Volkan Keskin.

---

Dokuz Oğuz - FoxGold Film imzası taşıyan, başrollerinde Kubilay Aka ve Yasemin Allen'ın yer aldığı yeni askeri dizi Dokuz Oğuz'un çekimlerine başlandı. Senaryosu Süleyman Çobanoğlu tarafından kaleme alınan dizinin yönetmeni, Cem Akyoldaş.

---

DestanBaşrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan, 27 farklı ülkeden katılımın gerçekleştiği Venedik Televizyon Ödülleri kapsamında 'En İyi Telenovela' kategorisinde aday olan tek Türk dizisi oldu.

---

Yılbaşı Gecesi - Disney+Kadrosu (alfabetik sırayla) Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör'den oluşan, Gülse Birsel imzalı Yılbaşı Gecesi filminin afişi yayınlandı. 

---

Alice Müzikali - Disney+İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, pek çok kez kapalı gişe oynayan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde "Haldun Dormen Özel Ödülü" ve "En İyi Koreografi Ödülleri"nin sahibi olan Alice Müzikali 27 Ocak’ta Disney Plus’ta olacak. 

Serenay Sarıkaya’nın Alice olarak seyirci karşısına çıktığı müzikalde, Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolü ile başrolleri paylaşıyor.

---

Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 4 Aralık Pazar akşamı sahiplerini buldu. Liste aşağıdadır.

YILDIZI PARLAYANLAR: Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Emir Tekin

EN İYİ KADIN OYUNCU: Pınar Deniz - Yargı

EN İYİ ERKEK OYUNCU: Kaan Urgancıoğlu - Yargı

EN İYİ DİZİ: Yargı (Kanal D) 

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU: Ezgi Mola - Erşan Kuneri

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU: Feyyaz Yiğit - Gibi

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ: Gibi (Exxen) 

EN İYİ KADIN SUNUCU: Müge Anlı - Müge Anlı ile Tatlı Sert

EN İYİ ERKEK SUNUCU: Kenan İmirzalioğlu

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI: Müge Anlı ile Tatlı Sert - Atv

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU: Azra Aksu - Bir Küçük Gün Işığı 

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ: Dünyayla Benim Aramda (Disney+) 

EN İYİ YÖNETMEN: Ali Bilgin - Yargı

EN İYİ SENARİST: Sema Ergenekon - Yargı

EN İYİ INFLUENCER - YOUTUBER: Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram - NoluyoYa

EN İYİ DİJİTAL İÇERİK: Hasan Can Kaya - Konuşanlar 

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ: Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran - Kardeşlerim

EN İYİ YARIŞMA: Masterchef (TV8) 

EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI: Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa (TV8) 

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİ: Aşk Mantık İntikam (Fox) 

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU: İlayda Alişan - Seversin

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU: Burak Yörük - Seversin

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder