Ekrandan Haberler - 21-27 Kasım 2022 - Beklenen Kral

28 Kasım 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 21-27 Kasım 2022Haber Başlıkları
- Baba (Final kararı)
- Tuzak (Final kararı)
- Yasak Elma (Konuktu oldu sezonluk)
Var Bunlar (İkinci sezon başlıyor)
- Kuş Uçuşu (İkinci sezon çekimleri başladı)
- Çöp Adam (Başlıyor)
- Sıcak Kafa (Başlıyor)
- Rise of Empires: Ottoman (İkinci sezon başlama tarihi)
- Şahmaran (Başlama tarihi)
- Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi (Yeni tanıtım)
- Hayatımın Şansı (İlk tanıtım)
- Sipahi (İlk tanıtım)
- Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı (İlk tanıtım)
- Zehirli Sarmaşık (Kadroda yeni bir isim)
- Şebeke (Yeni dizi/Başroller)
- Centilmen (Çekimlerine başlandı)
- Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (Kadroda yeni bir isim)

---

Baba - Show TV

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba ile ilgili yapım şirketinden final kararı geldi. Ay Yapım geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla dizinin 30. bölümüyle ekrana veda edeceğini duyurdu. Bu arada dizinin en son 26. bölümünün yayınlandığını da not düşeyim.

---

Tuzak - TV8

Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak ile ilgili de final haberi geldi. Henüz altıncı bölümü yayınlanan dizi, Birsen Altuntaş haberine göre düşük izlenme oranları sebebiyle 13. bölümünde final yapacak. 

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma'da, ilk sezonun başrollerinden Sevda Erginci konuk olarak bu sezonda diziye geri dönmüştü. Birsen Altuntaş haberine göre Erginci'nin konukluğu sezon sonuna kadar uzadı. Kısaca, kendisi yeniden dizinin kadrosunda...

---

Var Bunlar - beIN CONNECTBaşrollerinde Giray Altınok ve Kerem Özdoğan'ın yer aldığı Var Bunlar ikinci sezonu, 1 Aralık Perşembe başlıyor. 

---

Kuş Uçuşu - NetflixBaşrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kuş Uçuşu'nun ikinci sezon çekimlerine başlandı. 

---

Çöp Adam - Star TVBaşrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı, geçtiğimiz haftaki başlangıcı bir hafta ertelenen Çöp Adam, 30 Kasım Çarşamba başlıyor. 

---

Sıcak Kafa - NetflixBaşrollerinde Osman Sonant ve Hazal Subaşı'nın yer aldığı Sıcak Kafa, 2 Aralık Cuma ilk sezonuyla Netflix içeriğindeki yerini alacak. 

---

Rise of Empires: Ottoman - NetflixBaşrollerinde Cem Yiğit Üzümoğlu ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Rise of Empires: Ottoman ikinci sezonuyla 29 Aralık'ta geri dönüyor. 

---

Şahmaran - NetflixBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yer aldığı Şahmaran, 20 Ocak'ta başlıyor. 

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç'ın yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nden yeni bir tanıtım daha geldi. 

---

Hayatımın Şansı - FoxBaşrollerinde Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı ve İlker Kızmaz'ın yer aldığı Hayatımın Şansı'ndan ilk tanıtım yayınlandı.

---

Sipahi - Show TVBaşrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Sipahi'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı - TRT 1Başrolünde Tolgahan Sayışman'ın yer aldığı Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Zehirli Sarmaşık - beIN CONNECTBaşrollerinde Burçin Terzioğlu, Onur Tuna ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı Zehirli Sarmaşık kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Emre Karayel dahil oldu. 

---

Şebeke - TRT DijitalYeni kurulacak dijital platform TRT Dijital'de yayınlanacak yeni bir dizi... Orhan Uzunoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu Kemal Çelik ve İbrahim Elma'ya emanet Şebeke'de Furkan Palalı ve Pelin Karahan başrolleri paylaşacaklar. 

---

Centilmen - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'in yer aldığı yeni Netflix Türk filmi Centilmen'in çekimlerine başlandı. 

---

Murat Göğebakan: Kalbim YaralıBurak Sevinç'in Murat Göğebakan'a hayat vereceği filmin kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Hande Soral oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder