Ekrandan Haberler - 14-20 Kasım 2022 - Beklenen Kral

21 Kasım 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 14-20 Kasım 2022Haber Başlıkları
- Arka Sokaklar (45 günlük ara)
- Darmaduman (Kadroda yeni bir isim)
- Çöp Adam (Başlıyor)
- Ben Gri (Yayında)
- Türk Tutkusu (Çekimleri başladı)
- Dokuz Oğuz (Kadroda üç yeni isim)
- Ateş Kuşları (Erkek başrol)
- Ömer (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Kara Sevda (4 yeni ülkede)
- Müjdemi İsterim (Vizyonda)
- Barış Akarsu Merhaba (Vizyonda)

---

Arka Sokaklar - Kanal D

Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Oya Okar'ın yer aldığı Arka Sokaklar'da uzun bir sağlık arası veriliyor... Dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu'nun geçirdiği sağlık problemi sebebiyle dizinin çekimlerine 45 gün süreyle ara verildi. Kendisine geçmiş olsun.

---

Darmaduman - FoxBaşrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz'ın yer aldığı Darmaduman kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Dilşad Şimşek dahil oldu. 

---

Çöp Adam - Star TVBaşrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Çöp Adam, 23 Kasım Çarşamba başlıyor.

---

Ben Gri - Disney +Başrollerinde Timuçin Esen ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Gri, Disney +'da yayında...

---

Türk Tutkusu - Antena 3Başrollerinde İlker Kaleli ve Maggie Civantos'un yer aldığı İspanyol kanalı Antena 3 dizisi La Pasion Turca'nın (Türk Tutkusu) çekimlerine Türkiye'de başlandı. Dizi 6 bölümden oluşacak. 

---

Dokuz Oğuz - FoxBaşrollerinde Kubilay Aka ve Deniz Işın'ın yer aldığı Dokuz Oğuz kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Volkan Keskin, Serhan Onat ve Rami Narin dahil oldular. 

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik'in yer aldığı Ateş Kuşları'nın bir diğer erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Burak Tozkoparan oldu. 

---

Ömer - Star TVOGM Pictures'ten Star TV için yeni bir dizi daha... Netflix'te yayınlanan Shtisel dizisinden uyarlanan, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturacağı Ömer'in erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Selahattin Paşalı oldu. 

---

Kara SevdaBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in yer aldığı Kara Sevda, Inter Medya tarafından şimdi de Hindistan, Sri Lanka, Flipinler ve Malezya'ya lisanslandı. Dizi, yakında bu dört Asya ülkesinde de yayınlanacak. 

---

Müjdemi İsterimBaşrollerinde Ahmet Kural ve Ecem Erkek'in yer aldığı Müjdemi İsterim, vizyonda.

---

Barış Akarsu MerhabaBaşrollerinde İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada'nın yer aldığı Barış Akarsu Merhaba, vizyonda.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder