Ekrandan Haberler - 7-13 Kasım 2022 - Beklenen Kral

14 Kasım 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 7-13 Kasım 2022Haber Başlıkları
- Duy Beni (Final kararı)
- Alparslan Büyük Selçuklu (Sağlık arası)
- Gecenin Ucunda (Gün değişikliği)
- Kızılcık Şerbeti (Kadroda dört yeni isim)
- Arka Sokaklar (Kadroda üç yeni isim)
- Yasak Elma (Kadroda yeni bir isim)
- Bir Peri Masalı (Kadroda yeni bir isim)
- O Kız (Kadroda yeni bir isim)
- Yargı (Kadroda bir konuk)
- Bozkır (Yeni kadın başrol)
- Etkileyici (2. sezonu yayında)
- Ben Gri (Başlıyor)
- Çöp Adam (Başlama tarihi)
- Ateş Kuşları (İlk tanıtım)
- Produ 2022'de Türk dizilerine 3 ödül
- Kal (Yayında)
- Kurak Günler (Vizyon afişi)
- Prestij Meselesi (Setten ilk kareler)
- Centilmen (Kadın başrol)

---

Duy Beni - Star TV

Başrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yer aldığı Duy Beni, Birsen Altuntaş haberine göre düşük izlenme oranları sebebiyle 22. bölümünde final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 19. bölümünün yayınlandığını da not düşeyim.

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1

Başrolünde Barış Arduç'un yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu, bir hafta zorunlu sağlık arası veriyor. Birsen Altuntaş haberine göre koronavirüs testi pozitif çıkan Barış Arduç'un karantinaya girmesi sebebiyle 14 Kasım Pazartesi ekrana gelecek yeni bölüm yayınlanmayacak. Dizinin 36. bölümü bir sonraki hafta ekranda olacak. 

---

Gecenin Ucunda - Star TVBaşrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı Gecenin Ucunda'da gün değişikliği yaşandı. Dizi, 15 Kasım itibariyle yeni bölümleriyle artık salı akşamları ekrana gelecek.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Müjde Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti kadrosuna Serkan Tınmaz, Soydan Soydaş, Alara Özbey ve Murat Tavlı dahil oldular.

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Oya Akar'ın yer aldığı Arka Sokaklar kadrosuna Yılmaz Tüzün Başkomiser Kadri Keser, Ebru Destan Hülya, Mustafa Kazar ise Hasan karakteriyle dahil oldu.

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, Emre Kızılırmak dahil oldu.

---

Bir Peri Masalı - FoxBaşrollerinde Alina Boz ve Taro Emir Tekin'in yer aldığı Bir Peri Masalı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Deniz Uğur dahil oldu. 

---

O Kız - Kanal DBaşrollerinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu ve Dilin Döğer'in yer aldığı O Kız kadrosuna, Ali Öner dahil oldu.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı kadrosuna, hakim rolüyle Yurdaer Okur konuk oluyor. 

---

Bozkır - BluTVBaşrollerinde Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Gizem Karaca ve Beril Pozam'ın yer aldığı, çekimlerine yakın zamanda başlanan Bozkır'ın yeni kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Cemre Baysel oldu.

---

Etkileyici - GainBaşrolünde Aslıhan Malbora'nın yer aldığı, ikinci sezonunda Mehmet Aykaç'ın kendisine eşlik ettiği Etkileyi'nin ikinci sezonu Gain'de yayında. 

---

Ben Gri - Disney +Başrollerinde Timuçin Esen ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Gri, 16 Kasım'da ilk sezonuyla Disney +'da yerini alacak. 

---

Çöp Adam - Star TVBaşrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Çöp Adam, 23 Kasım Çarşamba başlıyor.

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik'in yer aldığı Ateş Kuşları'nın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Produ 2022'de Türk dizilerine 3 ödül

Bu yıl 6. kez kez düzenlenen, Latin Amerika'nın Oscar'ı olarak kabul edilen Produ Ödülleri'nde, 'Dili İngilizce Olmayan En İyi Telenovela' kategorisinde Maraşlı (La verdad), 'Yabancı Dilde En İyi Aktris' kategorisinde yine Maraşlı dizisiyle Alina Boz, 'Yabancı Dilde En İyi Aktör' kategorisinde ise Sen Çal Kapımı (El amor esta en el aire) dizisiyle Kerem Bürsin ödüllerin sahibi oldu.

---

Kal - NetflixBaşrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in yer aldığı yeni Netflix Türk filmi Kal, yayında.

---

Kurak GünlerBaşrollerinde Selahattin Paşalı ve Ekin Koç'un yer aldığı, uluslararası pek çok ödüle sahip olan Emin Alper filmi Kurak Günler'in vizyon afişi yayınlandı. Film, 9 Aralık'ta vizyondaki yerini alacak.

---

Prestij Meselesi
Mahsun Kırmızıgül imzası taşıyan, Hilmi Topaloğlu'nun kurucusu olduğu Prestij Müzik döneminde yaşananları konu edinen Prestij Meselesi setinden ilk kareler servis edildi. 

---

Centilmen - NetflixÇağatay Ulusoy'un aşkı bulunca hayatı değişen bir jigoloyu canlandıracağı yeni Netflix Türk filmi Centilmen'in kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Ebru Şahin oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder