Ekrandan Haberler - 21-27 Ağustos 2023 - Beklenen Kral

28 Ağustos 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 21-27 Ağustos 2023Haber Başlıkları
- Kardeşlerim (Kadroda başrol ayrılığı/Tanıtım)
- Ya Çok Seversen (Gün değişikliği)
- Arka Sokaklar (Yeni sezon başlama tarihi)
- Kulüp (Yeni sezon başlama tarihi)
- Ateş Kuşları (Yeni sezon tanıtımı)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Yeni sezondan kareler)
- Yalı Çapkını (Yeni sezon çekimleri başladı)
- Prens (İkinci sezon onayı)
- İlk ve Son (İkinci sezon onayı)
- Yargı (Romanya'da)
- Kızılcık Şerbeti (İspanya'da)
- Sarmaşık Zamanı (Yeni tanıtım)
- Safir (Başlama tarihi)
- Dilek Taşı (Başlama tarihi)
- Bambaşka Biri (İlk tanıtım)
- Yabani (Başlama tarihi)
- Kirli Sepeti (İlk tanıtım)
- Düğüm (Çekimlerine başlandı)
- Kader Bağları (Başrollerden ilk kare)
- Kadınım (Kadın başrol)
- Gaddar (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Ne Gemiler Yaktım (İkinci kadın başrol)
- Şeref Meselesi (Arnavutluk'ta)
- Barış Akarsu Merhaba (TV'de İlk Kez)
- Atatürk (Filmden ilk fragman)

---

Kardeşlerim - Atv
Başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna, başrollerden Onur Seyit Yaran veda etti. Yeni sezon tanıtımı yayınlanan dizinin ilk bölümünde yer alacak oyuncu, karakterinin ölümüyle diziye veda etmiş olacak.

---

Ya Çok Seversen - Kanal DBaşrollerinde Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Ya Çok Seversen, 2 Eylül itibariyle yeni bölümleriyle artık cumartesileri ekrana gelecek.

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu'nun yer aldığı Arka Sokaklar, 1 Eylül Cuma yeni sezonuna başlıyor.

---

Kulüp - NetflixBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kelebek, Salih Bademci, Metin Akdülger, Fırat Tanış, Merve Şeyma Zengin ve İştar Gökseven'in yer aldığı Kulüp, 15 Eylül'de yeni sezonuna başlıyor.

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde  İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı ve Emir Çubukçu'nun yer aldığı Ateş Kuşları'nın ikinci sezonundan yeni bir tanıtım daha geldi.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - Atv
Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil'in yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam ikinci sezonundan ilk kareler servis edildi.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını'nın ikinci sezon çekimlerine başlandı.

---

Prens - BluTVBaşrolünde Giray Altınok'un yer aldığı absürt komedi dizisi Prens, ikinci sezon onayını aldı.

---

İlk ve Son - BluTVBaşrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin yer aldığı İlk ve Son, ikinci sezon onayını aldı.

---

Yargı - Kanal D

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı, yeni sezon hazırlıkları devam eden Yargı, 30 Ağustos Çarşamba itibariyle Romanya'nın Kanal D Romania kanalında yayınlanmaya başlıyor.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TV

Başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı, yeni sezon hazırlıkları devam eden Kızılcık Şerbeti, Raninitv'de yer alan habere göre henüz kanalı  netlik kazanmasa da yakında İspanya'da yayınlanmaya başlanacak.

---

Sarmaşık Zamanı - TODBaşrollerinde Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı, 21 Eylül'de yayınlanmaya başlanacak Sarmaşık Zamanı'ndan yeni bir tanıtım yayınlandı.

---

Safir - AtvBaşrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı Safir, 4 Eylül Pazartesi başlıyor.

---

Dilek Taşı - Kanal DBaşrollerinde Hazal Subaşı, Salih Bademci ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı Dilek Taşı, 7 Eylül Perşembe başlıyor.

---

Bambaşka Biri - FoxBaşrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Bambaşka Biri, 11 Eylül Pazartesi başlıyor.

---

Yabani - FoxBaşrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Osman Alkaş ve Bertan Asllani'nin yer aldığı Yabani, 12 Eylül Salı başlıyor.

---

Kirli Sepeti - FoxBaşrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Halil İbrahim Ceyhan ve Serkay Tütüncü'nün yer aldığı Kirli Sepeti'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Düğüm - Prime VideoBaşrolünde Bergüzar Korel'in yer aldığı, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın ona eşlik ettiği Düğüm'ün çekimlerine başlandı.

---

Kader Bağları - Kanal DBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Kader Bağları'ndan ilk başrol karesi geldi. 

---

Kadınım - AtvNGM'nin Atv için hazırlıklarını sürdürdüğü, Emre Kabaşukan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu Ayça Mutlugil tarafından kaleme alınan, erkek başrolünün İbrahim Çelikkol olduğu daha önce duyurulan Kadınım'ın kadın başrolü de yine Birsen Altuntaş haberine göre Dilan Çiçek Deniz oldu.

---

Gaddar - FoxAy Yapım'ın Fox için hazırlıklarını sürdürdüğü, Sinan Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturacağı, senaryosu ise Hürer Ebeoğlu tarafından kaleme alınan Gaddar'ın erkek başrolü, Çağatay Ulusoy oldu.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TVAy Yapım'ın Show TV için hazırlıklarını sürdürdüğü, senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınan Ne Gemiler Yaktım'ın Devrim Özkan'dan sonra ikinci kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Deniz Baysal oldu.

---

Şeref Meselesi

Başrollerinde Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Burcu Biricik ve Şükran Ovalı'nın yer aldığı Şeref Meselesi, yakında Arnavutluk'un Kanal D Drama kanalında yayınlanmaya başlanacak.

---

Barış Akarsu Merhaba - Atv

Başrolünde İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı Barış Akarsu'nun hayatını konu edinen Barış Akarsu Merhaba filmi, 28 Ağustos Pazartesi saat 20:00'de TV'de İlk Kez Atv'de yayınlanacak.

---

Atatürk - FoxBaşrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı Atatürk filminden ilk tanıtım yayınlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder