Ekrandan Haberler - 28 Ağustos-3 Eylül 2023 - Beklenen Kral

4 Eylül 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 28 Ağustos-3 Eylül 2023Haber Başlıkları
- Maviye Sürgün (Final)
- Aldatmak (Yeni sezonuna başlıyor)
- Ateş Kuşları (Yeni sezonuna başlıyor)
- Gönül Dağı (Yeni sezonuna başlıyor)
- Kardeşlerim (Yeni sezonuna başlıyor)
- Yalı Çapkını (Yeni sezon tanıtımı)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Yeni sezon tanıtımı)
- Kızılcık Şerbeti (Yeni sezon çekimleri başladı)
- Teşkilat (Kadroda yeni bir isim)
- Ömer (Kadroda yeni bir isim)
- Adım Farah (Yeni sezonun ilk partner karesi)
- Sarmaşık Zamanı (Yeni tanıtım)
- Safir (Başlıyor)
- Dilek Taşı (Başlıyor)
- Yabani (Başlama tarihi)
- Hudutsuz Sevda (Başlama tarihi)
- Bambaşka Biri (Diziden ilk kareler)
- Kirli Sepeti (İkinci tanıtım)
- Kader Bağları (İlk tanıtım)
- Ne Gemiler Yaktım (Erkek başrol)
- Saklambaç (Kadroda iki yeni isim)
- Kadınım (Başlamadan iptal)
- Yolun Açık Olsun (Festivalde 9 dalda aday)

---

Maviye Sürgün - Show TV

Başrollerinde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer aldığı Maviye Sürgün, 6 Eylül Çarşamba yayınlanacak 13. bölümüyle final yapıyor. 

---

Aldatmak - AtvBaşrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı Aldatmak, 7 Eylül Perşembe ikinci sezonuna başlıyor. 

---

Ateş Kuşları - AtvBaşrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı ve Emir Çubukçu'nun yer aldığı Ateş Kuşları, 8 Eylül Cuma ikinci sezonuna başlıyor.

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu'nun yer aldığı Gönül Dağı, 9 Eylül Cuma dördüncü sezonuna başlıyor.

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim, 10 Eylül Cumartesi dördüncü sezonuna başlıyor.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını'nın ikinci sezon tanıtımı yayınlandı.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam'ın ikinci sezonundan yeni tanıtım geldi. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı, RTÜK tarafından verilen yayın durdurma cezası kısa süre önce İdare Mahkemesi tarafından iptal edilen Kızılcık Şerbeti'nin ikinci sezon çekimlerine başlandı. 

---

Teşkilat - TRT 1Başrolünde Murat Yıldırım'ın yer aldığı Teşkilat kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Sarp Levendoğlu dahil oldu.

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer kadrosuna, Özgür Foster dahil oldu. 

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah'ın ikinci sezon hazırlıkları başladı. Ayrıca başrollerden yeni sezonun ilk partner karesi de geldi. 

---

Sarmaşık Zamanı - TODBaşrollerinde Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesen ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Sarmaşık Zamanı'ndan yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

---

Safir - AtvBaşrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı Safir, 4 Eylül Pazartesi başlıyor. 

---

Dilek Taşı - Kanal DBaşrollerinde Hazal Subaşı, Salih Bademci ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı Dilek Taşı, 7 Eylül Perşembe başlıyor. 

---

Yabani - FoxBaşrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Asllani'nin yer aldığı Yabani, 12 Eylül Salı başlamaya hazırlanıyor. 

---

Hudutsuz Sevda - FoxBaşrollerinde Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı Hudutsuz Sevda, 21 Eylül Perşembe başlamaya hazırlanıyor.

---

Bambaşka Biri - Fox

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Bambaşka Biri'nden ilk kareler servis edildi. 

---

Kirli Sepeti - FoxBaşrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü ve Halil İbrahim Ceyhan'ın yer aldığı Kirli Sepeti'nin ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Kader Bağları - FoxBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Kader Bağları'nın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TVBaşrollerinde Devrim Özkan ve Deniz Baysal'ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Erkan Kolçak Köstendil dahil oldu.

---

Saklambaç - Star TVBaşrollerinde Cemre Baysel ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Saklambaç kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Tamer Levent ve Şenay Gürler dahil oldular.

---

Kadınım - Atv

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Kadınım, Birsen Altuntaş haberine göre NGM ve Pastel Yapım'ın yayın hakları üzerine yaşadıkları anlaşmazlık sebebiyle başlamadan iptal edildi. 

---

Yolun Açık OlsunBaşrollerinde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu Netflix Türk filmi Yolun Açık Olsun, 5. Uluslararası İzmir Film Festivali'nde En İyi Dijital Film dahil toplam 9 kategoride ödüle aday oldu. Tebrikler.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder